Galaxy M31 vs Redmi Note 9 Pro

Tamam kardeşim sen 82 yıllık Samsung'la 10 yıllık Xiaomi'yi bir tut. Şaomi adamdırrrr!

Ben nerede öyle bir şey demişim açıklar mısınız? Bu fiyatta Samsung gayet kötü. S20 - Note 20'lere lafım yok gayet iyi telefonlar ama gelmiş burada fanboyluk yapıyorsun sonra da gel de dalga geç. Hayır kendim de eskiden şahsi telefonum olarak A5 kullanmasam annemin telefonu A9 olup hiç memnun olmasa ve gayet te bir yakınımın A50'den şikayetçi olmasa bir şey demeyeceğim. Hayır kuruluş yıllarına nasıl getirdin ben onu anlamadım. Kuruluş yılları ile telefon kalitesi çok alakalıysa Nokia hala telefon sektöründe 1.ci olurdu.

Bu arada anca bütün mesajlara kızgın atarsın çünkü herhangi bir savunman yok. Gelmiş burada hakkında bilmediği şeylere sanki kendi adı gibi savunuyor.

Ben J8 kullanıyor annem A7 kullanıyor dedem A7 kullanıyor babaannem A20 kullanıyor onlar memnun sizin ailede sıkıntı var.

Acaba Samsung dışında başka telefonlar kullandınız mı? Örneğin MIUI gibi? Gayet te ben Samsung kullandım ama giriş seviye telefonları çabuk yavaşlıyor ki Exynos işlemcileri anlatmaya gerek yok.

Exynos kullanmıyorum. Samsung dışında kullanmadım ama bana çok yakın olan teyzemden biliyorum Xiaomi'yi. (Xiaomi Note 8) önceden 2 tane S3 mini ve Samsung kaydırmalı telefon kullandım.

Eğer bir şeyi kullanmadıysanız rica ediyorum sanki namus meselesi gibi savunmayın. Hayır ne eline geçiyor ben gayette Samsung'un giriş seviyelerini de kullandım Xiaomi'ninkilerini de Huawei'yi de.

Yine Xiaomi/Samsung fanları toplanmış.

Tavsiyem M31'dir. Redmi Note 9 Pro malzeme kalitesi ve yazılım kalitesi bakımından dandik bir telefon. Ayrıca kamerasına toz kaçırma gibi kronik sorunları olduğu söyleniyor.

Samsung kalitesini Xiaomi'le bir tutuyorsun onu diyorum arayüzü çok da umrumda değil değiştiriliyor zaten.

Afedersiniz ama Xiaomi ile Samsung derken? Her markanın bir kötü modelleri vardır. Ben S20 mi Note 9 Pro'dan kötü diyorum burada? Her mesajımda da belirttim Samsung'un alt segment modelleri gayet te kötü telefonlar. Üst segment telefonlara hiçbir lafım yok. Siz PSU gibi düşünüyorsunuz örnek Cooler Master V3 modeli. Markası Cooler Master evet kaliteli bir marka fakat V3 modeli gayet te kötü bir PSU modeli. Ama siz de hala Cooler Master kalitesi diyorsunuz. Bilmem anlatabildim mi?

Bir de arayüz hadi değiştiriliyor diyelim o kasma donma sorunları nolacak? Yıllardır Samsung'un alt segment telefonlarında o sorunlar devam ediyor. Alacak arkadaşa ben daha çok Redmi Note 9'dan ziyade alacak bütçesi var ise Poco X3 öneririm. Her iki telefondan da iyi bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı