Galaxy Mini 2 Orjinal ROM Boot Sorunu

oktayasa

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben Galaxy Mini 2 telefonumda CM10 ROM kullanıyordum. Dün orijinal ROM yükleyeyim dedim. Daha önce de yaptığım bir şeydi ama orijinal ROM'u yükleyince telefon açılmadı. Samsung logosu başlıyor, Samsung yazısında bekliyor sonra Samsung logosu bir daha başlıyor.

Bu işlem hep böyle devam ediyor. 25 dakika bıraktım durmadan aynı işlemi yaptı. Wipe data yapacağım ama Recovery mod'a girmiyor telefon. Bütün tuşlara basıyorum Recovery moda girmiyor (Daha önce bu şekilde giriyordum) Recovery moda girmediği gibi recovery mod'a girmeyi denedikten sonra telefon açılmıyor ve Download mod'a girmiyor.

Bataryayı çıkarıp takınca açılıyor. Orijinal ROM'u tekrar tekrar yükledim ama sonuç aynı. Recovery moda girebilmek için cwm de yükledim ama o da açılmıyor. Ne yapmalıyım yardım ederseniz çok sevinirim elim kolum bağlandı :confused: ?

Videosu ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı