Galaxy Note 8 vs M21

Agatha27

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 6800h, 2x8 4800 mhz ddr5 tam, 512. M2 ssd,rtx 3050, windows 11.
Meslek
Öğrenci
Yenilenmiş teşhir Note 8 var 2600'e. 1 yıl da garantisi var. Ya da M21 var. Evet biri orya segment biri amiral gemisi ama işlemcileri yakın. Beni 3-4 yıl götürsün. Şu an elimde J5 Prime var. Bu cihaz bile birkaç sene önce PUBG, Call of Duty, Wild Rift, lor, Mobile Legends gibi oyunları arada bir kassa da oynatıyordu. O yüzden ikisi de beni 3-4 yıl idare eder diye düşünüyorum. Aslında S9 da var bu fiyatlara ama ben Note deneyimlemek istiyorum. Zamanında Note4 yerine venüs V3 almıştı babamı yüzden hep içimde kaldı.

Note 8 ekran, CPU, GPU, arka kamera, RAM, performans olarak çok daha iyi bir cihaz.

M21 batarya, güncellik ve arayüz olarak daha iyi.
Yonga performansları da benzer değil. Özellikle GPU konusunda Note 8 çok daha üstün. CPU konusunda yine daha üstün. GPU tarafındaki fark daha fazla.
Note 8 batarya olarak memnun etmez.

Note 8 ekran, CPU, GPU, arka kamera, RAM, performans olarak çok daha iyi bir cihaz.

M21 batarya, güncellik ve arayüz olarak daha iyi.
Yonga performansları da benzer değil. Özellikle GPU konusunda Note 8 çok daha üstün. CPU konusunda yine daha üstün. GPU tarafındaki fark daha fazla.
Note 8 batarya olarak memnun etmez.
Oyun vs. oynamadan 1 günü çıkarır mı? Oyun zaten ev dışında oyun oynamadığım için eğer sadece not almak ve müzik dinlemekle günü geçirir mi? Bu arada note 8'e daha bir ısındım.

Sadece müzik ve not almak için yeterli olur tahminimce.
Oyun oynamaman yararına olur.
AMOLED yanığı olmamasına da dikkat et.

Peki yukarıda saydığım oyunları düşük veya orta ayarlarda oynatır mı? Çünkü elimdeki J5 Prime bile kasarak da olsa oynatıyordu tabii şimdi Chrome da bile donuyor o ayrı mesele.
AMOLED yanığı için de 14 gün iade seçeneği var. Varsa iade ederim. 1 yıl da garanti olması bence 2. elden daha güvende hissettiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı