Galaxy S20 FE SD modeli nereden alınır?

Rundstedt

Kilopat
Daha fazla  
S20 FE SD modelinde karar kıldım. En son 5 yıl önce telefon almıştım, şartlar değişmiş. Araştırdığım kadarıyla Max. 3 taksit yapılıyor alışveriş kredisi ile. Kredi kartına zaten taksit yok. 5-6 taksitle en uygun nereden satın alabilirim sizce bu telefonu?

S20 FE SD modelinde karar kıldım. En son 5 yıl önce telefon almıştım, şartlar değişmiş. Araştırdığım kadarıyla Max. 3 taksit yapılıyor alışveriş kredisi ile. Kredi kartına zaten taksit yok. 5-6 taksitle en uygun nereden satın alabilirim sizce bu telefonu?

Hiçbir yerden. Telefonculardan belki olurdu ancak insan dolandırma peşindeki telefoncuların üst segment bir cihaz satacağını zannetmiyorum, satsalarda ya 2. el ya da sahtedir (Telefonculara destek yok!)
Mağazalardan alsanız bile yasalar gereği 3500+ TL telefonlara sadece 3 taksit yapılabiliyor.

Maalesef 5-6 taksit yapamazsınız 3500 TL üzeri telefonlarda. Ben şu yöntemi kullanmıştım.
Taksitli Nakit Avans kullanarak 3830 TL (almak istediğim telefonun değeri o zaman buydu) çektim, para anında nakit olarak hesabıma geçti. Gittigidiyordan da peşin çekim yaptım. 12 taksit olarak ödüyorum. %1.89 faiz biniyor. Faizle birlikte 4500 TL falan etti sanırım toplam borç.

Geri
Yukarı