Galaxy S4 GT-I9500 Format Atma

2015-04-11-12-26-48_1428744715575_1.JPG

Buraya basınca Google Play hesabınız çıkacak ve ona tıklayacaksınız. Diğer oyunlarda ben de bulamadım.:( Oyunlarla fazla aram yoktur ama dikkatimi çeken bir konu oldu. Subway Surfers'ta parayla bazı şeyler satın alınabiliyor. Öyleyse onda mutlaka bir bağlanma yeri olmalı. Oyunlar gerçekten çok önemliyse daha olmadı cihazınızı rootlayıp, hile yapıp geldiğiniz yere kadar hemen gelip daha sonra hilesiz oynamaya devam edebilirsiniz.:)

Eki Görüntüle 61567
Buraya basınca Google Play hesabınız çıkacak ve ona tıklayacaksınız. Diğer oyunlarda ben de bulamadım.:( Oyunlarla fazla aram yoktur ama dikkatimi çeken bir konu oldu. Subway Surfers'ta parayla bazı şeyler satın alınabiliyor. Öyleyse onda mutlaka bir bağlanma yeri olmalı. Oyunlar gerçekten çok önemliyse daha olmadı cihazınızı rootlayıp, hile yapıp geldiğiniz yere kadar hemen gelip daha sonra hilesiz oynamaya devam edebilirsiniz.:)
Formatı attım, dediğini de yaptım ama oyunu indirdiğimde 1. seviyeden başladım. Leaderboard'a bastım fakat değişen birşey olmadı. (n)

Kendi hesabınıza bağlamamışmıydınız? Bağlandı demedi mi? Hard reset attıktan sonra çıkan hesaba babastığınızda bağlanmadı mı?

Kendi hesabınıza bağlamamışmıydınız? Bağlandı demedi mi? Hard reset attıktan sonra çıkan hesaba babastığınızda bağlanmadı mı?
Evet bağlandım. Hard resetten sonra kendi hesabıma giriş yaparak tekrar indirdim uygulamayı. Zaten 'uygulamalarım' kısmında vardı eskiden indirmiş olduğum silinen uygulamalar. Ordan indirdim.

Tekrar bağladınız mı? Böyle bir olay yaşamanız garip...
Tekrar bağlandım, profilim çıkıyor. Ama kaldığım yerden devam edemiyorum. Bende şaşırdım. Oyun benim için önemli değil, fakat harcadığım emekten dolayı önemsiyorum. Eğer bunun çözümünü bulamazsam, mecburi olarak sadece geldiğim seviyeye kadar hile yapacağım. Tabii adam akıllı çalışan bir hile bulabilirsem. Yine de kaldığım yerden devam etmenin yollarını araştıracağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı