Galaxy S5 mi ? İPhone 5S mi ?

baybarsyontar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Abilerim çok pardon gene kafam çok karıştı. Karışmasının sebebi ise S5'in Türkiye'de 20 Nisan'da satışa çıkması. Ama eğer ben 5S almak istersem bugün alabileceğim. Siz hangisini önerirsiniz, hangisi daha iyidir.

Birde abilerim S5'in suya dayanıklılığı var fakat tuzlu suya dayanıklı mı ?

Son düzenleme:
İkisi arasında fark birinin yeni ve pahalı olması, S5 iyi değil diye biliyorum.
Onun için 5S bence ama o da eskidi.
Seçim sizin. Sony ZR2 alına bilir ama onunda sorunları var.

İkiside fiyat olarak aynı, 16GB'ları. S3'den kurtulmak istediğim için hemen almak istiyorum, zaten İkisinden birini alınca S3'ü anneme vereceğim batarya alıp. S5'de karar kılmıştım fakat İOS'un stabilitesi gene aklımı çeldi. 5S alıp Lifeproof bir kılıf alabilirim, yada S5 alıp düz kullanabilirim. Hala çok kararsızım :(

Kıyas.la'dan iki telefonada baktım S5 çok önde 5S'den.

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - Apple iPhone 5s vs Samsung Galaxy S5 kıyaslaması

Z2'yi beklemeye karar verdim. Hala karar veremedim. :( Son karar olarak S5 alıyorum yarın Allah izin verirse, Z2 almayı planlıyordum fakat Z1'in 2300 TL olduğunu görünce Z2'nin çok daha yüksek olacağını fark ettim. Yarın bir problem çıkmazsa fotoğrafları atmaya çalışcağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı