Galaxy S6 şarj sorunu

ismail266

Hectopat
Daha fazla  
S6 cihazımı 1 yıl önce aldım.şarjı çok çabuk bitmeye başladı. Önceden daha iyiydi batarya performansı.bataryanın ömrü bitmiş olabilir mi, değiştirmek mi lazım acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı telefonu kullanıyorum ve aynı sorunu bende yaşıyorum. Format ve benzeri yöntemleri denedim pek bir işe de yaramadığını söyleyebilirim. Deneyimlerim sonucunda telefonun İnternetsiz kullanımda şarj ömrümün neredeyse iki katına çıktığını fark ettim. Yani açıkçası İnternet ini açmazsan şarjın iyi gidiyor

Arka planda çalışan uygulamalarınız var demektir o kadar şarj gidiyorsa. Onları bir bir inceleyin. Android 6.0 da uygulaması olması lazım.

Sizin telefonunuzda bir anormallik var, internet kullanımında o kadar şarj götürmemesi lazım.
Bende öyle düşünüyorum çünkü 2500 Mah batarya sadece internet ile o kadar azalması çok normal değil. Ortalama bir internet kullanışımda batarya ömrü 6 saat civarı

arka planda çalışan uygulama hiç olmuyor. 3g ile internette 3,5-4 saat dayanıyor şarjı.bir de şarjı %20 ye gelince 5 dakika içinde şarj sıfırlanıyor.

Telefonunuzu tam olarak şarj ettikten sonra yüzde 10'a gelene kadar kullanın. Sonrasında ayarlar>pil kısımına girip, ekran sürenizi paylaşın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…