Galaxy S6 şarj sorunu

Ekran parlaklığını biraz kısın. Arkaplanda kullanmadığınız uygulamaları kapatın.

ekran parlaklığını ortada tutuyorum ve arka planda uygulama çalışmıyor hiçbir zaman

Bataryası bitmiş olabilir.

Bakın bu 5 yıl öncenin teknolojisi değil, bu bataryalar 2-3 yıl sonra ömrü azalmaya başlar. 1 Yıl geçince öyle bitmez. 1.5 Yıllık 5S'im 6 saat kullanım süresi veriyor. Ayrıca değerleriniz normal sayılır, telefona Odin üzerinden Stock TR 6.0.1'i flashlayın.

değerler normal değil.6 saat yazdığına bakma.toplam 4 ya da 4,5 saat kullandım.

var mı fikri olan.telefonun şarjı çok kötü.dayanmıyo

Telefonda renkli duvar kağıdı kullanma. Siyah kullan. Ekran Amoled olduğu için fazla güç tüketiyor.

Arkadaşlar ben de S7 kullanıyorum gece telefonu bırakıyorum sabah baktığımda %8 şarj azalmış oluyor bu normal mi?

Elindeki telefon yüksek performanslı bir telefondur ve çok şarj harcar. Bu yüzden defalarca şarja takarız çıkarırız. Sürekli bataryayı doldur boşalt işlemi artık pilini yıpratmış olabilir.

Kod:
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s6-orjinal-batarya-192486716
Yapacağın tek işlem bataryayı değiştirmek. Çok yoğun kullanım yaptın mı bir sene içerisinde?

evet yoğun kullandım

linkteki ürün güvenilir mi fiyat olarak uygun mu bilginiz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…