Galaxy S8 Sensörler Çalışmıyor

musti41

Decapat
Telefon 1 gün önce hiçbir sorunu yoktu oyun oynamak için açtım oyunu sağa sola hareket emtmiyor. Video falan açtım dönmüyor sonra *#0*# den baktım sensörlere parmak izi hariç hiçbir çalışmıyor format attım düzelmedi güvenli modda çalıştırdım yine aynı. 1 gün sonra tekrar girdim sensörlere kalp atış sensörü çalımaya başladı ve 2 sn falan sensörler çalıştı sonra çalışmayı durdurdu ve kalp atış sensörü çalışmaya devam ediyor enteresan geldi. Bir öneriniz var mı yapılabilecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fabrika ayarlarına döndürün bir de öyle deneyin. Temiz kurulum yapma şansınız varsa Samsung güncelleme programları ile son versiyonu indirip sıfırdan kurulum yapın.

Garantisi varsa garantiye yolla güncele birde.
Garantisi yok Yurtdışından aldım.
Fabrika ayarlarına döndürün bir de öyle deneyin. Temiz kurulum yapma şansınız varsa Samsung güncelleme programları ile son versiyonu indirip sıfırdan kurulum yapın.
Fabrika ayarlarına dödürdüm bugün son verisyona güncelledikten sonra bu sorun çıkmya başladı. Bi ara çalıştı sonra tekrar durdu ara ara çalışıp duruyor anlamadım.

S8 kullanan başkalarına da sorsan iyi olur, güncellediğin versiyonda problem vardır belki hatta mümkünse önceki sürümün stock romunu indirip odin ile o sürüme dönüş yap.

İnceleyin derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşımda S8+ var aynı sorunu o da yaşıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…