Galaxy S8+ SM-G955F açılmıyor

scarledxd

Yoctopat
Daha fazla  
Hocamlar merhabalar öncelikle. Dün öğle saatlerinde Magisk Manager'i kurcalarken bilmeden bir şey yaptım ve telefonum yeniden başlatıldıktan sonra artık kullanılamıyor.

Telefonu her açtığımda Samsung Galaxy S8+ logosu geliyor ve orada donuyor telefon.

Recovery ve Download moda sokabiliyorum telefonu. Download modda bilgisayara bağladığımda görüyor da cihazı fakat nasıl kurtarabileceğimi bilmiyorum. Ayrıca recover modda en son çare olarak wipe data yapmayı denedim fakat o da sonuç vermiyor. İçerisinde çok önemli fotoğraflarım, hesap mail şifrelerim vesaire var. Eğer konu hakkında birisi yardımcı olabilirse çok müteşekkir olurum.

Samsung

Galaxy S8+

SM-G955F

Wipe data yaptıysanız zaten tüm önemli fotoğraf ve şifreleriniz gitmiştir geçmiş olsun onun için. Magisk'te ne yaptınız ki, biraz açsanız iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilginiz için teşekkürler. Yaptığım şeyi tam olarak hatırlamamak ile birlikte, yanlış hatırlamıyorsam Magisk Manager'dan Magisk'i kur gibi bir şey yapmıştım. Benden galeriye erişim izni istedi uygulama ben de verdim ve ardından bir komut istemi ekranı gibi bir şey geldi siyah arka planda yazılar biraz aktı ve restart yaptım cihazı ardından durum bu. Birazcık araştırma yaptım ve CARRIER_ID'yi bulup cihazın stock firmware'ini indirdim ve Odin'i de kurmuş bulunmaktayım. Fakat indirdiğim stock firmware de tüm dosyaları Odin de gelmesi gerektiği yere göre yükleyip start yapmak yerine sadece CSC, HOME CSC dosyalarını yükleyip start'a basmamı söyledi fakat size de bir sorayım dedim. Ayrıca, video için de teşekkürler bayağı yardımcı oldu.
Wipe data yaptıysanız zaten tüm önemli fotoğraf ve şifreleriniz gitmiştir geçmiş olsun onun için. Magisk'te ne yaptınız ki, biraz açsanız iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yoksa diğer tüm dosyaları yani BL, AP, CP, CSC vesaireyi de yükleyeyim mi

Yeni konular

Geri
Yukarı