Çözüldü Galaxy Tab 2 GT-P5110'a Play Store nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Keskorian

Kilopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy Tab2 GT-P5110 model bir cihaza Android sürüm yükseltmesi için Custom bir ROM yükledim ancak içinde hiçbir Google servisi yok. Play Store ve Play Services uygulamalarını APK olarak yüklemeyi denedim ancak sürekli olarak duruyor hatası alıyorum. Gapps yüklemeyi denedim ama TWRP hata veriyor. Uygun sürümü bulamamış da olabilirim. Play Store uygulamasını bu tablette nasıl çalıştırırım? Uygun Gapps bilen ve yardımcı olabilecek biri var mı? Android 5.0 veya üzeri ROM önerebilecek var mı?

Çözüm
Gapps kurmalısınız. Rehber: GApps seçimi neye göre yapılmalı? Yanlış seçtiğinizden hata verir.
Bunda GPS, kamera çalışmıyor. Ve şarjını 0'a düşürmeyin.
Samsung Galaxy Tab2 GT-P5110 model bir cihaza Android sürüm yükseltmesi için Custom bir ROM yükledim ancak içinde hiçbir Google servisi yok. Play Store ve Play Services uygulamalarını APK olarak yüklemeyi denedim ancak sürekli olarak duruyor hatası alıyorum. Gapps yüklemeyi denedim ama TWRP hata veriyor. Uygun sürümü bulamamış da olabilirim. Play Store uygulamasını bu tablette nasıl çalıştırırım? Uygun Gapps bilen ve yardımcı olabilecek biri var mı? Android 5.0 veya üzeri ROM önerebilecek var mı?
Samsung Galaxy Tab2 GT-P5110 model bir cihaza Android sürüm yükseltmesi için Custom bir ROM yükledim ancak içinde hiçbir Google servisi yok. Play Store ve play services uygulamalarını APK olarak yüklemeyi denedim ancak sürekli olarak duruyor hatası alıyorum. Gapps yüklemeyi denedim ama TWRP hata veriyor. Uygun sürümü bulamamış da olabilirim. Play Store uygulamasını bu tablette nasıl çalıştırırım? Uygun gapps bilen ve yardımcı olabilecek biri var mı? Android 5.0 veya üzeri ROM önerebilecek var mı?

Android surumu kac?
TWRP'nin verdigi hatanin resmini atar misiniz?

Gapps kurmalısınız. Rehber: GApps seçimi neye göre yapılmalı? Yanlış seçtiğinizden hata verir.

Çözüm
Samsung Galaxy Tab2 GT-P5110 model bir cihaza Android sürüm yükseltmesi için Custom bir ROM yükledim ancak içinde hiçbir Google servisi yok. Play Store ve play services uygulamalarını APK olarak yüklemeyi denedim ancak sürekli olarak duruyor hatası alıyorum. Gapps yüklemeyi denedim ama TWRP hata veriyor. Uygun sürümü bulamamış da olabilirim. Play Store uygulamasını bu tablette nasıl çalıştırırım? Uygun gapps bilen ve yardımcı olabilecek biri var mı? Android 5.0 veya üzeri ROM önerebilecek var mı?

Lineago OS mu AOSP mi yüklemek istiyorsunuz.

Gapps kurmalısınız. Rehber: GApps seçimi neye göre yapılmalı? yanlış seçtiğinizden hata verir.

Teşekkürler hocam. Verdiğiniz ROM ve Gapps tarifi ile hallettim. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Android surumu kac?

Yanlış Gapps sürümü kullandığım için hata alıyormuşum. @Polorchen hocamın sayesinde hallettim. Teşekkürler iyi Sosyaller.

Özellikle aradığım bir şey yoktu. Tek amacım Android sürüm yükseltmesiydi. @Polorchen hocamın sayesinde hallettim. Teşekkürler hemşehrim.😄 iyi Sosyaller.

Android surumu kac?
merhaba. bir konuda yardım isteyebilir miyim
samsung galaxy tab2 10.1 p-5110 tabletim var.
android sürümü 4 şu an
youtube da birkaç video izledim android sürümü 6 veya 7 ye yükseltilen
dosyaları indiriyorum vidolarda söylenenleri yapıyorum
ama bazı şeyleri kasten atlıyorlar sanırım
beceremedim
odini yükledim twrp yükledim.
tableti download moduna aldım ama sonrasını beceremedim.

en son bu ekranda kaldım

Dosya Ekleri

• 11.jpg
    11.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20230212_120838.jpg
    IMG_20230212_120838.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı