Galaxy Tab 4 kasıyor

DI4BLO

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı üzere 7 yıllık bir dostum var. Dolabın arkasından buldum. Ve neredeyse yıllardır orada bir başına bekliyordu. Uzun bir şarj süresinin ardından yeniden hayata döndü ama felaket kasıyor. Play store'u bile açamıyor kapatıyor. Zar zor bir iki uygulama indirdim. Eskiden root yapmıştım bundan dolayı da güncellemeleri alamadım. Bu tableti nasıl eski haline getirebilirim? Root'u kaldıramadım ne denediysem olmadı.

Başlıkta da yazdığı üzere 7 yıllık bir dostum var. Dolabın arkasından buldum. Ve neredeyse yıllardır orada bir başına bekliyordu. Uzun bir şarj süresinin ardından yeniden hayata döndü ama felaket kasıyor. Play Store'u bile açamıyor kapatıyor. Zar zor bir iki uygulama indirdim. Eskiden root yapmıştım bundan dolayı da güncellemeleri alamadım. Bu tableti nasıl eski haline getirebilirim? Root'u kaldıramadım ne denediysem olmadı.

Takipteyim. Ben de nougat yapmıştım aynı cihazı root ile.

Eskimiş tablet, benim Tab 4 SM-T230 modeli Google'de bile kasıyordu.

Format atıp yeniden room kurmayı deneyin, düzelebilir.
Format attım hiç bir işe yaramadı.
Format atın. @Krmdmrz hocamın dediği gibi Root kaldırma konularına bakabilirsiniz.
Çok basit gözükecek ama ilk olarak format deneyin. Sonra da yine root deneyebilirsiniz. Root kaldırma konularına veya videolarına da bakabilirsiniz. Belli yazılımlar üzerinden PC bağlayıp güncelleştirme imkanınız da var.

O zaman dediğim gibi root kaldırma konusunu biraz araştırın daha önce yaptım fakat üstünden yıllar geçti. O yüzden size bu konuda nitelikli bilgi verebilecek yetkinliğe sahip değilim. Root kaldırmayı denedikten sonra bir bakın ve dediğim gibi PC'ye bağlayıp sürüm yükseltmeye çalışın.

Geri
Yukarı