Galaxy Tab A 2016 PUBG Mobile Kaldırır mı?

Elbette işlemciye göre şekillenmekte, RAM desteklemiyor dememin nedeni RAM miktarının yetersiz gelebileceğinden dolayı bunu dedim, her uygulama ve oyun her telefonda çalışmaz doğal olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7870 yongasının da PUBG desteği vardır.

Attığın tablo güncel değil ayrıca Exynos tarafında 5443 diye bir model yok 5433 modeli var Note 4 modellerinde kullanılan.
@Mehmet1341 Güncelleme ile destek gelirse oynaman mümkün olabilir.

Son düzenleme:
A7 işlemcili Iphone 5s'e ilk sıralarda bu destek verilmedi. Sonrasında verilen güncelleme ile önce hatalı bir şekilde, sonrası ise bu kararsızlıklar kısmen düzeltilerek sunuldu. Çok akıcı olmasa da 1GB RAM'li Ihpne 5s'de oynanıyor.

Tabi Ios ile kıyaslamak yersiz olur ama sizin tablet için de güncelleme ile gelebilir. Fakat dediğim gibi akıcı bir oyun olmaz. RAM yetersiz.

Benim telefonum j7 2015 1.5 gb ram var ve oyunu kasmadan oynuyorum . Eğer iyi performans almak istiyorsan gereksim programları sil ve smart maneger ile bir tara

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı