Galaxy Trend GT-S 7560 Root işlemi

Mealih

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben telefonuma root atmak istiyorum. Dosyaları nereden temin edebilirim? Rootun herhangi bir riski var mı? Okuduğum kaynaklarda çok meşakatli bir iş gibi gözükdü en basit yoldan bana anlatabilirseniz sevinirim. Ve rom atmakla ilgilide bir kaç bilgi verebilirseniz sevinirim. Telefonum Samsung Galaxy Trend GT-S 7560

Towelroot isimli uygulamadan yararlanabilirsin tek tuş ile root atılabiliyor bu uygulama hakkındaki detayları internetten ögrenebilirsin ama şunu bil root yaparsan telefonun garanti dışına çıkar deniyor ben yaptım sonra garantiye gönderdim tamir edip yolladılar(LG G2) bi sorun çıkmadı. Tabiki sana kalmış supersu isimli programida kurup daha sonradan unroot yapılabilir deniyor ama ne kadar dogru bilmiyorum. Rom hakkında bilgim yok.

Merhaba kardesim google android 4.0.4 root programi yaz unlock root pro prog rami var kesin atar kolay cozum indir kur pcye indirme boyutu 35 mb civatı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı