Çözüldü Galerideki Limbo Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Arkadaşlar, bugün galerime bakıyordum ve Limbo adında bir klasör gördüm ve aşağıdaki gibi resimleri var. Ne olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok. Bunlar ne olabilir? Klasör 10 Ekim'de oluşmuş, yani bundan 10 gün önce. Ben bugün fark ettim. Zararlı bir şey midir? Resimleri aşağıya koyuyorum.

WhatsApp Image 2021-10-20 at 21.51.46 (2).jpeg

WhatsApp Image 2021-10-20 at 21.51.46 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-10-20 at 21.51.46.jpeg

Çözüm
Bu fotoğraf QEMU'ya ait.

"QEMU, açık kaynaklı bir işlem öykünücüsüdür. Bir ARM cihazının PC'de çalıştırılabilmesini sağlar. Bu sayede ARM donanımı için derlenmiş bir Symbian ROM'unun PC altında çalıştırılıp debug edilmesini sağlar."

Bu fotoğraf QEMU'ya ait.

"QEMU, açık kaynaklı bir işlem öykünücüsüdür. Bir ARM cihazının PC'de çalıştırılabilmesini sağlar. Bu sayede ARM donanımı için derlenmiş bir Symbian ROM'unun PC altında çalıştırılıp debug edilmesini sağlar."

Çözüm
Bu fotoğraf QEMU'ya ait.

Teşekkürler hocam. Telefonda Limbo adında uygulamayı buldum. Kardeşim telefona Windows emulatörü yüklemeyi denemiş.

Geri
Yukarı