GamaKay MK61 vs Cooler Master CK721

Bütçe
1400

BerkeUzun

Hectopat
Makaleler
1
Ürünlerin linkleri:

GamaKay MK61: Gamakay MK61 Kablolu Mekanik Klavye Gateron Optik Anahtar Puding Keycaps RGB 61 Tuşlar Çalışırken Değiştirilebilir Oyun Klavye Yeni Sürüm

Cooler Master CK721: Cooler Master CK721 RGB Red Switch Ingilizce Kablosuz Beyaz %65 Mekanik Oyuncu Klavyesi | ITOPYA

GamaKay isteme sebeplerim: Hotswap olması, yellow Switch olması. Puding keycapler.
Cooler Master isteme sebeplerim: Kablosuz olması, Türkiye garantisi.

Klavyede kablosuz çok önemli değil gibi ama garanti işi aklımı çeliyor fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Aynı fiyata başka %60, %65 klavyeler de önerebilirsiniz maksimum 1400 olsun.
Cooler Master CK721 adlım konu kilit.

Son düzenleme:

Merhaba,

XPG Summoner klavye aldım 1 hafta önce gayet memnum Amazon fiyatı 955 TL civarı olması gerekiyor zam gelmediyse. Adata sitesi paylaşıyorum. ADATA istersen bakarsın.

Merhaba,

XPG Summoner klavye aldım 1 hafta önce gayet memnum Amazon fiyatı 955 TL civarı olması gerekiyor zam gelmediyse. Adata sitesi paylaşıyorum. ADATA istersen bakarsın.
Merhaba hocam %60 veya %65 bakıyordum ben ve Cooler Master CK721 aldım bugün elime ulaştı ve şimdilik çok memnunum. 2-3 aya bir uzun kullanım incelemesi yayınlarım.

Beyaz İngilizce Q versiyonunu aldım. RGB Ledleriyle beyaz keycapler gerçekten çok şık gözüküyor.
Hâlâ memnun musunuz? Almayı düşünüyorum. Tuşların ergonomik olmadığı bozulduğu ile ilgili geri bildirimler okudum. Emin olamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…