Game Booster GB-2461CF monitör alınır mı?

Aralarında ne farkı var anlatabilir misiniz?
O kadar bütçe ayırıp daha güzel ve daha uzun ömürlü marka alabilmek varken GameBooster'i tercih etmezdim. Ürünün malzeme kalitesi LG'ye göre düşük seviyede. Aynı Gamepower'da olduğu gibi GameBooster da kullanıcılar tarafından tercih edilmeyenler arasında.
@KrofeSSionall Bu arkadaşın önerdiğini alabiliyorsanız bunu alın pivot özelliği sayesinde bir çok işinize yarayabilir.

O kadar bütçe ayırıp daha güzel ve daha uzun ömürlü marka alabilmek varken Game Booster'i tercih etmezdim. Ürünün malzeme kalitesi LG'ye göre düşük seviyede. Aynı Gamepower'da olduğu gibi Game Booster da kullanıcılar tarafından tercih edilmeyenler arasında.

@KrofeSSionall bu arkadaşın önerdiğini alabiliyorsanız bunu alın pivot özelliği sayesinde birçok işinize yarayabilir.

Peki bu nasıl

Peki bu nasıl
TN panelin renkleri kötü olur IPS panel alırsanız daha güzel bir görüntü görebilirsiniz. TN panel düşük tepkime süresi olduğu için genelde Esporcular tarafından tercih edilir. Yine de YouTube üzerinden bakıp kendi tercihinize göre karar verebilirsiniz ben IPS panel tercih ederim.

Geri
Yukarı