Game Booster GB-2726CF vs GAMEON GOESP27240VA

Ya tabii bütçesi el veriyorsa daha yükseğini alsında yüksek Hz alacağım diye kaliteden ödün vermesin ben olsam 144 Hz daha kaliteli bir şey alırım(tabii varsa).
Attığım G24F2 ve G27F2 kalitelidir. SS IPS panel ikisi de. Güzel monitörler. Bütçesi çıkarsa 27 inç çıkmazsa 24 inç alsın.

Dostum. Bütçeni arttırabilir misin?
Bunu almanı öneririm. Eğer arttıramazsan bu monitörün 23,8 inç olanını al ;
Bu bütçede daha iyileri varken GAMEON gibi hatta Gamebooster gibi şeyleri alma sakın. Ve iki monitör de VA panel. Attığım modeller Super Speed IPS. Yani gecikme süresi olarak daha iyi. Böyle bir monitör varken dandirik Gamebooster filan alma sakın.

Dediğin mantıklı, attığın monitörü almam daha sağlıklı olacak sanırım çok teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim dostum. Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
Bu arada bir sorum daha olacak bu monitör SS IPS, ben bunu çok bilmiyorum SS IPS olarak kullanmak için ayrıca bir kablo kullanmamız gerekir mi? Ben laptop kullanıyorum görüntüyü HDMI kablosu ile monitöre aktaracağım, monitörden tam verim almam için HDMI kablosu kullanmam yeterli midir?

Bu arada bir sorum daha olacak bu monitör SS IPS, ben bunu çok bilmiyorum SS IPS olarak kullanmak için ayrıca bir kablo kullanmamız gerekir mi? Ben laptop kullanıyorum görüntüyü HDMI kablosu ile monitöre aktaracağım, monitörden tam verim almam için HDMI kablosu kullanmam yeterli midir?
Hocam SS IPS panelin adı ve türü. Gecikmesi az olan IPS panel. Bunu kullanmak için kabloya gerek yok diye biliyorum.

Geri
Yukarı