Game Booster GM06b Core klavyeye şekersiz çay döküldü

Serhat .s

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, az önce Game Booster GM06b Core klavyeme şekersiz çay döküldü. İçini açtım ve fön makinesiyle kuruttum. Bilgisayara taktığımda LED'leri sadece sabit modda çalışıyor animasyonsuz yani ve bazı tuşlar takılı kalıyor. Sürekli kendi kendine basıyor. Bazı tuşlar çalışmıyor. Anlayacağınız klavye çöp oldu. Evdeki Piranha klavyeyi kullanıyorum şu an. Ne yapabilirim bu klavyeye? :(

Merhaba arkadaşlar, az önce Game booster GM06b Core klavyeme şekersiz çay döküldü. İçini açtım ve fön makinesiyle kuruttum. Bilgisayara taktığımda LED'leri sadece sabit modda çalışıyor animasyonsuz yani ve bazı tuşlar takılı kalıyor. Sürekli kendi kendine basıyor. Bazı tuşlar çalışmıyor. Anlayacağınız klavye çöp oldu. Evdeki Piranha klavyeyi kullanıyorum şu an. Ne yapabilirim bu klavyeye? :(

Hocam bence suda yikayin ama tamamen kurumuş olduğuna emin olduktan sonra kullanabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, az önce Game booster GM06b Core klavyeme şekersiz çay döküldü. İçini açtım ve fön makinesiyle kuruttum. Bilgisayara taktığımda LED'leri sadece sabit modda çalışıyor animasyonsuz yani ve bazı tuşlar takılı kalıyor. Sürekli kendi kendine basıyor. Bazı tuşlar çalışmıyor. Anlayacağınız klavye çöp oldu. Evdeki Piranha klavyeyi kullanıyorum şu an. Ne yapabilirim bu klavyeye? :(

Yeni klavye alma zamanın gelmiş. Öneri istersen yeni konu aç öneri verelim.

Yeni klavye alma zamanın gelmiş. Öneri istersen yeni konu aç öneri verelim.

Hocam yardımınız için öncelikle teşekkür ederim klavyeyi dik bir şekilde yere indirmiştim içindeki sıvı aksın diye 5 saattir öyle duruyor şu an taktım bütün tuşlar ve LED'ler çalışıyor sadece bazı tuşlar arada algılamıyor o da çok nadir.

Yeni konular

Geri
Yukarı