Game Ekstra Güvenilir Midir ?

Ürün 06.11.2014 tarihinde elime sıkıntısız bir şekilde ulaştı.
@Payday bilgilendirmen geç oldu ama teşekkür ederim zahmet edip cevap yazdığınız için. :)

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar yeni bir başlık açmak yerine burdan sorayım, steelseries siberia v2 frost blue diğer sitelere göre 50 ile 100 Tl arası daha ucuz, güvenebilir miyim, versem mi sipariş?

Evet arkadaşlar yeni bir başlık açmak yerine burdan sorayım, steelseries siberia v2 frost blue diğer sitelere göre 50 ile 100 Tl arası daha ucuz, güvenebilir miyim, versem mi sipariş?

Evet. Bizim orada organizasyonlar düzenliyorlar senede bir. Duyduysanız GameX Uluslarası Oyun Fuarı olarak geçiyor galiba. Türkiye'deki CS:GO, LOL DOTA vb. e-spor takımları, cosplayerlar, etkinlikler var

Mağazası da yakın sayılırmış bana, gidip elden alacaktım ama kullandığım kredi kartına taksit yapmıyor, kararsız kaldım alıp almamakta.

GameEkstra'dan 2.200 TL ye i3 6100 ve Gtx 1050 ti lı Sistem Sipariş Ettim. Sistem Elime Ulaştı. Kasada Kablo Düzeni Olsun, Temiz Kurlum Olsun Hepsinde Geçer Not aldı. Tavsiye Ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı