Game garaj nasıl?

Prophet2047

Kilopat
Bugün karşılaştığım firma sanırım birkaç ay önce başlamışlar. Merak ettim açıkçası kullanan veya memnun kalan arkadaşlar var mı? Satın almak için sormuyorum ancak en azından insanlar bilinçlenmiş olurlar. Benim fikrim kullandıkları bileşenlerdeki markalar(masaüstü) kaliteli durmuyor ve PSU ise kendilerine ait. Türk firması diyerek müşteri çekiyorlar gibi geldi. Elbette böyle firmaların olması rekabeti arttırarak pazar payı kazanıyor en nihayetinde son kullanıcılara yarıyor. Şimdiki fiyatlar ise çok ilgi çekici değil. Kullanan arkadaş varsa fiyat/performansı hakkında aydınlatabilir.

PSU olarak FSP kullanıyorlar sadece üstüne kendi amblemlerini yapıştırıyorlar ben sistem aldım oradan gayet güvenilir ve kaliteli.
Hangi bileşenleri kaliteli durmuyor ?

PSU olarak FSP kullanıyorlar sadece üstüne kendi amblemlerini yapıştırıyorlar ben sistem aldım oradan gayet güvenilir ve kaliteli.
Hangi bileşenleri kaliteli durmuyor?

BIOSTAR, INNO 3D, FSP gibi markaların olması biraz geri adım attırıyor. Tabi ucuz sistemde ne bekliyorsun diyeceksin ama İtopya gibi sitelerde bu markaları görmek pek mümkün değil.

BIOSTAR, INNO 3D, FSP gibi markaların olması biraz geri adım attırıyor. Tabi ucuz sistemde ne bekliyorsun diyeceksin ama İtopya gibi sitelerde bu markaları görmek pek mümkün değil.

BIOSTAR hakkında pek bir bilgim yok fakat INNO3 D ve FSP piyasanın en köklü üreticilerinden fiyatlarının ucuz olması kalitesiz anlamına gelmez

BIOSTAR hakkında pek bir bilgim yok fakat INNO3 D ve FSP piyasanın en köklü üreticilerinden fiyatlarının ucuz olması kalitesiz anlamına gelmez.

Sakin ol dostum senin kartına laf eden yok. Buradaki temel mantık neden ASUS, MSI yerine INNO 3D tercih edeyim.Hem teknik destek hem marka güvenilirliği açısından.Ayrıca bu forumda Sapphire,Zotac gibi markalarda çok tavsiye edilmiyor yıllardır kart üreticileri olmalarına rağmen.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    55,9 KB · Görüntüleme: 43
  • 1.PNG
    1.PNG
    40,4 KB · Görüntüleme: 43

Geri
Yukarı