Xbox Game Pass alınır mı?

Ama oyundan atar değil mi biri benle aynı oyunu oynamaya çalışsa.
Oyundan atmaz. Kendine ait Xbox hesap oluştur. Kaçak hesabı Microsoft Store uygulamasına gireceksin. Xbox App ile kendi oluşturduğun hesapla oyuna gireceksin.

Oyun indirmek için Xbox App'e kaçak hesabı gireceksin. Oynarken, kendi hesabınla oturum açarsın.

Oyundan atmaz. Kendine ait Xbox hesap oluştur. Kaçak hesabı Microsoft Store uygulamasına gireceksin. Xbox App ile kendi oluşturduğun hesapla oyuna gireceksin.

Oyun indirmek için Xbox App'e kaçak hesabı gireceksin. Oynarken, kendi hesabınla oturum açarsın.
Anladım hocam başkaları benim Xbox ve microsoft hesabıma giremiyor değil mi?

Anladım hocam başkaları benim Xbox hesabıma giremiyor değil mi?
Şifreni vermezsen giremez. Kendin üye olacaksın diyorum. Kaçak hesapla oyun indirip, kendin kurduğun Xbox hesapla, play diyeceksin.

Şifreni vermezsen giremez. Kendin üye olacaksın diyorum. Kaçak hesapla oyun indirip, kendin kurduğun Xbox hesapla, play diyeceksin.
Kaçak hesap, senin kurduğun üyeliğe, game pass üyeliği verecek. Bu ufak bir BUG işte. 😊

Senin kurduğun üyelik, oyun indiremez ama oynayabilir.

Anladım hocam başkaları benim Xbox ve microsoft hesabıma giremiyor değil mi?
- Oynamak istediğiniz oyun indirilene kadar xBox ve Microsoft Store uygulamalarında "Hesabımız" aktif olacaktır.

-Oyun indirildikten sonra xBox uygulamasından "Kendi Hesabınız" ile giriş yapacaksınız (Nick,save vb. için)

-Microsoft Store'daki hesabımız, xBox uygulamasında kendi hesabınız aktif olacaktır.

-Hesap bilgilerini değiştiremezsiniz. Şifre, E-posta vs

Son düzenleme:

Geri
Yukarı