Xbox Game Pass almak mantıklı mı?

Burada Daha yeni satın aldım yarın yüklerim xboxa gamepass gözümden düşüyor bu fiyatları görünce bu arada rdr2 eğer online modu istemiyorsanız Bu paket hala indirimde
FC24 nasıl 280 TL nerede indirimdeki? Bir de bu kadar fazla indirim yapacklarını düşünmüyorum artık en azından RDR için almak istiodum fakat indirimden kalkmıs diye alamadım.

RDR nerede 152₺? Alayım. Social club mail ve şifreyi hatırlayamıyoruz diye giremiyorum oyuna. Rockstar da yardımcı olmadı.

Burada daha yeni satın aldım yarın yüklerim Xbox'a Game Pass gözümden düşüyor bu fiyatları görünce bu arada RDR2 eğer Online modu istemiyorsanız Bu paket hala indirimde.

RDR2 Ultimate Edition 200 hikaye ve Ultimate 178 anlamadım hangisi daha iyi? Ve Xbox'ta oyantılabilir diyor ama PC de oynanmıyor sanki.

RDR nerede 152₺? Alayım. Social Club mail ve şifreyi hatırlayamıyoruz diye giremiyorum oyuna. Rockstar da yardımcı olmadı.

Atmış hocam ama Xbox için bunlar diye biliyorum.

RDR2 Ultimate Edition 200 hikaye ve Ultimate 178 anlamadım hangisi daha iyi? Ve Xbox'ta oyantılabilir diyor ama PC de oynanmıyor sanki.

Atmış hocam ama Xbox için bunlar diye biliyorum.
RDR nerede 152₺? Alayım. Social club mail ve şifreyi hatırlayamıyoruz diye giremiyorum oyuna. Rockstar da yardımcı olmadı.
Burada Daha yeni satın aldım yarın yüklerim xboxa gamepass gözümden düşüyor bu fiyatları görünce bu arada rdr2 eğer online modu istemiyorsanız Bu paket hala indirimde

FC 24

RDR 2

Gidip PC diye almayın sakın. Bu 2 cihazdan birisine sahipseniz, alacaksanız alın.

Konu Xbox diye açıldığı için direkt Xbox olarak konuştum PC şartlarını bilmiyorum konsolda oyunlar çok uygun iyi ki de PC almamışım diyorum hep.

PC'nin kendi avantajları var Xbox'un başka avantajları var. Ama oyun konusunda PC cok sıkıntı. Bu kadar kullanıcı olmasına rağmen böyle fiyatlar fazla biraz.

İşte arz talep meselesi rağbet hangi yöne olursa oranın fiyatı yüksek oluyor en ucuz xbox da zaten şu PS oyunlarının fiyatlarını görünce dudağı uçukluyor insanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…