Game Pass indirme/kaldırma yapılamıyor

egophis

Kilopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass aldım. CK3 indirmek istedim ama indirme olmuyor, böyle kalıyor. İptal etmeye çalışıyorum iptal olmuyor. Klasörden silmeye çalışıyorum ona da izin vermiyor. Nasıl düzelteceğim bu durumu?

1688591250524.png

EA Play vb. aktarmalı indirim yapabiliyorum ama Xbox üstünden izin vermiyor.

1688591537519.png

1688591637147.png

Son düzenleme:
Xbox Game Pass aldım. CK3 indirmek istedim ama indirme olmuyor, böyle kalıyor. İptal etmeye çalışıyorum iptal olmuyor. Klasörden silmeye çalışıyorum ona da izin vermiyor. Nasıl düzelteceğim bu durumu?

Eki Görüntüle 1849693

EA Play vb. aktarmalı indirim yapabiliyorum ama Xbox üstünden izin vermiyor.

Eki Görüntüle 1849708

Eki Görüntüle 1849711

Xbox uygulamasında bu ara çok hata var. Bende de hiçbir şekilde oyun indirmeye bile girmiyor. Yükle yazısı karanlık. Game Pass iade ettirtti bu hata. Size de geçmiş olsun, uygulamayı silip indirmeyi denediniz mi? Ama önce Microsofttan bir şey indirmeyi deneyin. Eğer inmiyorsa sakın silmeyin. Xbox uygulamasından olursunuz.

Xbox uygulamasında bu ara çok hata var. Bende de hiçbir şekilde oyun indirmeye bile girmiyor. Yükle yazısı karanlık. Game Pass iade ettirtti bu hata. Size de geçmiş olsun, uygulamayı silip indirmeyi denediniz mi? Ama önce Microsoft'tan bir şey indirmeyi deneyin. Eğer inmiyorsa sakın silmeyin. Xbox uygulamasından olursunuz.

BF falan indirebiliyorum EA aktardığı için ama kendisinden indiremiyorum.

Xbox uygulamasında bu ara çok hata var. Bende de hiçbir şekilde oyun indirmeye bile girmiyor. Yükle yazısı karanlık. Game Pass iade ettirtti bu hata. Size de geçmiş olsun, uygulamayı silip indirmeyi denediniz mi? Ama önce Microsoft'tan bir şey indirmeyi deneyin. Eğer inmiyorsa sakın silmeyin. Xbox uygulamasından olursunuz.

1688593861836.png

Store üstünden de indirme yapabiliyorum.

Nasıl iade edebilirim bu lanet Pass'i.

Son düzenleme:
BF falan indirebiliyorum EA aktardığı için ama kendisinden indiremiyorum.

Eki Görüntüle 1849752

Store üstünden de indirme yapabiliyorum.

Nasıl iade edebilirim bu lanet Pass'i.

Microsoft'un sitesine gidip sağ üstten giriş yapıp Microsoft Hesabım bölümüne gel. Oradan aboneliklere tıkla. Game Pass'in altında iade et gibi bir şey olması lazım. Ona tıklayıp sayfayı aşağı kaydır ve onayla.

Geri
Yukarı