Game Pass kodu çalışmıyor

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
"Kodunuzla birlikte gönderilen yönergeleri kontrol edin. Kodu farklı bir web sayfasında veya cihazda kullanmanız gerekebilir veya kodu kullanmak için uygun olmayabilirsiniz." hatası veriyor. Yeni hesap açıp ülkesini Almanya yapıp VPN'le Almanya'ya bağlandım yine olmadı.

Kodu nerden veya kimden aldin?
Aldigin kişiye kodu hangi ülkede geçerli oldugunu sor.
Arkadaşım vermişti. Ona da Discord vermişti. Açıklamada TR de yazıyor.

Ama Game Pass yazısının altında 27 Mayıs 2023 tarihine kadar kullan yazıyor. Daha fazla bilgiye basınca da 26.10.2022'ye kadar kullan yazıyor.

Arkadaşım vermişti. Ona da Discord vermişti. Açıklamada TR de yazıyor.

Ama Game Pass yazısının altında 27 Mayıs 2023 tarihine kadar kullan yazıyor. Daha fazla bilgiye basınca da 26.10.2022'ye kadar kullan yazıyor.
Tmm, o (give to a friend) kodlar dan 2 ay önce bana da gelmişti, bende US de aktive et yaziyordu, bir türlü aktiv edemedim. Bosa gitti. Discord desteğe yazin.

Tmm, o (give to a friend) kodlar dan 2 ay önce bana da gelmişti, bende US de aktive et yaziyordu, bir türlü aktiv edemedim. Bosa gitti. Discord desteğe yazin.
Türkiye destekli değil diyor ama Xbox'un sitesinde ve Discord envanter kısmında destekli yazıyor.

Kullandığınız Xbox hesabınızda daha önceden kod kullandıysanız olmuyor diye biliyorum ben yeni hesap açınca çözülmüştü sorunum.
Yeni hesapta denedim zaten. Yeni hesabın ülkesini Almanya yapıp VPN'le Almanya'ya bağlanıp redeem.microsoft.com'a girip kodu yazdığımda zaten kullanılmış diyor. Xbox'un uygulamasında kullanılmış demiyor ama.

Geri
Yukarı