Çözüldü Game Pass Oyun Dosyalarını Değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dionysoss

Kilopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass'ten bugün Football Manager 2021 yükledim, lisans işlemlerini tamamlamak için oyunun bazı dosyalarını değiştirmem gerekiyor fakat hiçbir şekilde güvenlik sekmesinden vs kendi üstüme yetki alamadım. Sadece birkaç tane klasör silmem lazım fakat bir şekilde halledemedim. Var mı bunun bir yöntemi?

Çözüm
Xbox Game Pass'ten bugün football Manager 2021 yükledim, lisans işlemlerini tamamlamak için oyunun bazı dosyalarını değiştirmem gerekiyor fakat hiçbir şekilde güvenlik sekmesinden vs kendi üstüme yetki alamadım. Sadece birkaç tane klasör silmem lazım fakat bir şekilde halledemedim. Var mı bunun bir yönte mi?

Microsoft Store'dan indirdiğin hiçbir uygulamanın veya oyunun dosyasını değiştiremezsin. Çünkü exe değil, appx olarak kuruluyor.
Xbox Game Pass'ten bugün football Manager 2021 yükledim, lisans işlemlerini tamamlamak için oyunun bazı dosyalarını değiştirmem gerekiyor fakat hiçbir şekilde güvenlik sekmesinden vs kendi üstüme yetki alamadım. Sadece birkaç tane klasör silmem lazım fakat bir şekilde halledemedim. Var mı bunun bir yönte mi?

Microsoft Store'dan indirdiğin hiçbir uygulamanın veya oyunun dosyasını değiştiremezsin. Çünkü exe değil, appx olarak kuruluyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı