Game Pass oyun dosyasını manuel silme

NeCRiS

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Game Pass'de yüklü bir oyun hatadan dolayı listede gözükmüyor ancak HDD'de yer kaplıyor. Oyunun dosyasını nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'tan oyun mu yüklüyoruz, virüs mü belli değil zaten. O dosyaları silmek işkence. Silinmeyen dosyaları silmek için programlar var. Onlara bakabilirsiniz. Ben de bayağı önce bahsettiğim şekilde silebilmiştim.

Bahsettim derken, yani ben de bir program kullanarak sildim demek istemiştim. İsmi şu an aklıma gelmiyor. Manuel şekilde silinmiyordu dosyalar. Siz de aynı şekilde silinmeyen dosyaları silecek bir program kullanabilirsiniz.

Korsan firmalar oyunlarını kırmasın diye her dosyayı şifreli ve erişime kapalı yapıyor Microsoft. O yüzden saçma sapan isimleri olan dosyalar var. Bunları manuel olarak silmeniz zor. Dosyalara erişim izinlerini düzenlemeniz lazım. Xbox uygulamasına tekrar göz atmanızı tavsiye ederim. Kaldırma seçeneğini görememiş olabilirsiniz. Veya hata ne ise Microsoft'a ticket atarak yardım alabilirsiniz. Nasıl silmeniz gerektiğini söyleyebilirler. Ya da dediğim gibi silinmeyen dosyaları silen programları kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı