Game Pass para iadesi olur mu?

beydirbey

Decapat
Normalde zamdan önce 5 aylık Game Pass aboneliği almıştım. Fakat belirli sebeplerden dolayı iptal etmek ve para iadesi almak istedim. Yinelenen ödemeyi açıp iptal ettiğimde anında iptal oldu ve bitiş tarihini bugün gösterdi. Para iadesi gelir mi yoksa boşu boşuna mı iptal ettim? Eğer para iadesi gelmeyecekse tekrar aktif etmenin bir yolu var mı? Adamların canlı desteğine bağlatmamak için 1001 türlü yol bulmuşlar bir mail adreslerini bile bulamadım.

normal şartlarda Xbox Game Pass üyelik iptalinde para iadesi yapılmaz.

Yanlış bilgi vermeyelim Game Pass'ı faturalandırma tarihine kadar kullanmak istersen ücret iadesi yapmıyor ama faturalandırma tarihinden önce sonlanmasını istersen kendi bir ücret hesaplayıp geri yatırıyor. Arkadaşında daha günü varken bitiş tarihini bugün gösterdiyse ikinci olanı seçmiştir yani ödeme yöntemine para iadesi yapılacak.

Yanlış bilgi vermeyelim Game Pass'ı faturalandırma tarihine kadar kullanmak istersen ücret iadesi yapmıyor ama faturalandırma tarihinden önce sonlanmasını istersen kendi bir ücret hesaplayıp geri yatırıyor. Arkadaşında daha günü varken bitiş tarihini bugün gösterdiyse ikinci olanı seçmiştir yani ödeme yöntemine para iadesi yapılacak.
Aboneliği iptal et deyince kalan günlerin para iadesini yapıyor, yinelenen ödemeyi durdur deyince normal bitiş tarihinde sonlanıyor, para iadesi yapılmıyor. Doğru mu anladım?

Evet bu şekilde işliyor.
O zaman konu sahibine de para iadesi gerçekleşecek.

@Cihan2435
Şimdi iptal etmeyi denediğimde yinelenen ödemeyi kapattı ama kalan günleri iade etmiyor. Ben PC, Konsol Game Pass ve Live Gold alıp en son hepsini Ultimate'e çevirmiştim, o yüzden olmuyor herhalde.
Screenshot_20231114-141147_Chrome.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı