Game Pass xCloud Neden Türkiye'de yok?

EGUE

Hectopat
Yahu, aylar önceden hazırlık yapmıştım. Xbox'ım olmamasına rağmen 50 TL'lik hesap açtım, interneti yükselttim; şimdi diyorlar Türkiye'ye daha gelmeyecek. Bir de GTA 5 geliyormuş. VPN ile yapsam para istiyorlar. Sizce ne zaman gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi 2020 yılında Xbox Türkiye kolu Halil gökoğlu yaptığı röportaj da TR için altyapı çalışmalarına başladığı söyleniyordu. Tahminimce 2023-2024 civarı çünkü daha beta da. Tam sürüm çıkınca TR'ye gelir diye düşünüyorum.

Türkiye'de serverleri yok fakat Türkiye'den oynayabiliyosunuz. Şu anda 2 aylık Xbox Game Pass Ultimate'im var ve VPN'le Almanya'ya bağlanıp xCloud sitesine girdikten sonra oyuna girip VPN'i kapıyorum ve internetim hızlı olduğundan herhangi bir donma/kasma yaşamadan oynayabiliyorum siz de böyle oynayabilirsiniz. VPN önerisi olarak da hide. Me VPN öneririm.

gta 5 geleceğini kim söyledi size geçen sene vardı sonra kaldırıldı. ayrıca türkiyeye server kurmaz ms, gfn bile gelip kendi kurmadı partner ile işi yürütüyor beklemeyin buraya server anca vpn ile girersin.

Tamam da alacağım ama param az aldığım zaman boşa gidecek mi diye merak ediyorum. Korkuyorum doğal olarak.
Tamam da alacağım ama param az aldığım zaman boşa gidecek mi diye merak ediyorum. Korkuyorum doğal olarak.

Aslında çok iyi ama VPN firmalarına güvenmiyorum. Çalışma mantığını dinle VPN'in almazsın diye düşünüyorum. Can değer diye biri var YouTube'da bayağı açık anlatıyor.
GTA 5 geleceğini kim söyledi size geçen sene vardı sonra kaldırıldı. Ayrıca Türkiye'ye server kurmaz ms, GFN bile gelip kendi kurmadı partner ile işi yürütüyor beklemeyin buraya server anca VPN ile girersin.

Tamam farklı yerlere server kursun biz bağlanırız sorun yok.

45TL.
> Elektrik zammı.
> Kur farkı.
> Enflasyon.
vb. tonlarca sebep var. Zarar eder.

Aga yeni hber var klavye mouse desteği bu haziran da gelebilirmiş 3-5 oyuna geliştirici ekip çalışmaları sürdürüyormuş.

Aşağıdaki eklentiyle beraber zaten rahatça oynayabiliyoruz pek de gerek yok bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…