Xbox Game Pass'e zam ne zaman gelecek?

Kaanolovski

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, hangi zaman dilimine göre işliyor? "Teklifin süresi şu saat içerisinde doluyor" ibaresini göremiyorum. Kalktı mı?

Temmuz ayında aynı olay yaşandığında ibare kalktıktan birkaç saat sonra zamlı yeni fiyatları görmüştük. Gün doğana kadar zam gelebilir.

Biraz fazla artmış sanki fiyatlar. Bir de son zammın üzerinden de çok geçmemişti. Bu zammı bizim ülkenin ekonomisine değil de, Game Pass'ın kalitesinin artmasına bağlıyorum. 2024 Marta kadar CoD oyunlarını eklerlerse lafım olmaz bu zamma.

Umarım CoD serisi gelir de bir anlamı olur bu fiyatların yoksa gerçekten durumumuz çok acı.
1698806057317.png

Umarım CoD serisi gelir de bir anlamı olur bu fiyatların yoksa gerçekten durumumuz çok acı.
Eki Görüntüle 1998660
Zam gelmeden birkaç saat önce 8 ay uzatmıştım. 2025 Mart'a kadar rahatım. Zaten o zamana kadar da bir şeyler değişmiyorsa geçmiş olsun :D

Bu zamlar hiç gelmeden önce ilk uzatan arkadaşlar çok rahat. Adamlar şu anki 2 aylık parasına 3 yıllık aldılar :D

Zam gelmeden birkaç saat önce 8 ay uzatmıştım. 2025 Mart'a kadar rahatım. Zaten o zamana kadar da bir şeyler değişmiyorsa geçmiş olsun :D

Bu zamlar hiç gelmeden önce ilk uzatan arkadaşlar çok rahat. Adamlar şu anki 2 aylık parasına 3 yıllık aldılar :D
Bende de durum benzer artık üzülüyorum fiyatları gördükçe.
1698806923537.png

Bende de durum benzer artık üzülüyorum fiyatları gördükçe.
Eki Görüntüle 1998662

Sizin de kafa rahat hocam. Zaten 2 sene içinde elbet bir şeyler değişir. Ya oyunları düşünemeyecek kadar kötü bir duruma ilerleriz ya da durum hafiften iyileşmeye başlar. Bir de yeni teknolojiler, çözümler çıkar ortaya Game Pass gibi. Hayırlısı artık.

Sizin de kafa rahat hocam. Zaten 2 sene içinde elbet bir şeyler değişir. Ya oyunları düşünemeyecek kadar kötü bir duruma ilerleriz ya da durum hafiften iyileşmeye başlar. Bir de yeni teknolojiler, çözümler çıkar ortaya Game Pass gibi. Hayırlısı artık.
Ben 12 aylık aldım.

Geri
Yukarı