Game Pass'te hangi seçenek daha mantıklı?

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Game Pass üyeliği alacağım ama sitede direkt 1 aylık gösteriyor. Bu linkte ise (live gold) 3 aylık gözüküyor. Live Gold Game Pass'le aynı şey mi? Bir de 3 aylık mı daha mantıklı olur yoksa 6 aylık paketler vs varsa onlar mı? Ayrıca 6 aylık aldım diyelim aldığım gibi direkt olarak süresi başlıyor mu? Yoksa dondurarak kullanmak mümkün mü? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Live Gold sanırım konsollar için. Bilgisayar kullanıyorsanız Game Pass alın.

Live Gold konsol içindir. Sizin işinize yaramaz. Sizin almanız gereken PC Game Pass veya Game Pass ultimate.

Live Gold konsol içindir. Sizin işinize yaramaz. Sizin almanız gereken PC Game Pass veya Game Pass Ultimate.

Hocam PC Game Pass'ın 3 ya da 6 aylık paketleri var mı? Varsa rica etsem link atabilir misiniz bulamadım da.

Hocam PC Game Pass'ın 3 ya da 6 aylık paketleri var mı? Varsa rica etsem link atabilir misiniz bulamadım da.
Live gold 3 aylık paketlerden alabilirsiniz, pc için de uygundur. Yalnızca aldığınız toplam aydan sonra 1 aylık ultimate pass almanız gerekiyor, tüm live gold ve diğer aylık üyeliklerinizi ultimate yapıyor. Bu sayede pc'de de kullanabiliyorsunuz.

Peki art arda 3 kere Game Pass alma gibi imkanım var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…