GameBooster GB-G3309B kasaya HDD takılır mı?

Erostales

Centipat
Daha fazla  
Kasa yeni geldi bilmiyorum ben de. Hard disk girişi varsa önceki PC'nin hard diskini buna takacağım.

Kasa modeli bu: Game Booster GB-G3309b 550W 80+ mesh panel USB 3.0 mid Tower kasa.
Anakart bu: Gigabyte B450M K 3600MHz(OC) DDR4 soket AM4 M.2 HDMI mATX anakart.

IMG_20230706_195834.jpg

IMG_20230706_200054.jpg

IMG_20230706_200301.jpg

Arka kapağı açıp bakın. İçinin tamamen göründüğü resimde sağ alt tarafta kalan bölgede takılacak yerler vardır muhtemelen.

Niye takılmasın yahu? Girişe para vermiyorsun sonuçta. 😜

Anakart üzerinde ki SATA ve PSU bağlantısını yapman yeterli olur.

PSU coverın orada.

Teşekkür ederim, peki kızak ile mı kızaksız mı takmam gerekiyor? Eski PC'den cikardim HDD'yi, kızak vardı eski kasada.

Vidala sağ ve solundan psu coverın oraya.
Onceki kasadaki gibi ince uzun başlı kablodan yok ama yeni kasada, onu nasil yapicam güç kablosuydu galiba o

Vidala sağ ve solundan psu coverın oraya.
Sata power kablosuymuş dediğim (resimdeki), ama kasanin içinde yok, 2 tane ekran kartına takilan 8 pinliden var birini ekran kartina taktim, bir tane kaldi

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    11,1 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Dediğiniz iki kablo olur biri sata kablosu bu anakart kutusundan çıkar diğeri psudan gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğiniz iki kablo olur biri sata kablosu bu anakart kutusundan çıkar diğeri psudan gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediginiz kablolar şurada olabilir mi cikarip bakmadim buraya, gunduz bakicam, oradaki kablolar degilse, sadece 8 pinli kablo var 2 adet (resimde görünüyor)birini de dedigim gibi ekran kartına taktim, bir de veri kablosu ana kart kutusundan cikti onu kullanicam

Dosya Ekleri

• IMG_20230708_024416.jpg
    IMG_20230708_024416.jpg
    157,5 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı