GameBooster Inferno L Gaming Mouse Pad nasıldır, alınır mı?

Xrades olarak bilinen ürünler var. Düşük bütçe ile alınabilecek en iyi ürünlerden. Eğer aralarında fiyat farkı çok değilse riske girme derim. Xrades al geç.

Xrades olarak bilinen ürünler var. Düşük bütçe ile alınabilecek en iyi ürünlerden. Eğer aralarında fiyat farkı çok değilse riske girme derim. Xrades al geç.
@gojo12 Şeyi belirtmemişim bütçe çok sorun değil 200 tl yi aşmasın ama hani o kadar para vermeye gerek yok diye düşündüğümden ucuzlara bakıyorum. Ortalama 100tl bandında önerebilir misiniz?

@gojo12 Şeyi belirtmemişim bütçe çok sorun değil 200 tl yi aşmasın ama hani o kadar para vermeye gerek yok diye düşündüğümden ucuzlara bakıyorum. Ortalama 100tl bandında önerebilir misiniz?
Şunu düşünüyorum ben olur mu?

100tl'ye xradesten porgeden başka mousepad önermem. Bende porgenin ejderhalı mousepadi var, dokusu falan çok güzel. isterseniz 200tl'ye şu efsane mouse pad var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunu düşünüyorum ben olur mu?
Olur ama paranız varsa onun heavysini alın daha kalın.

Son düzenleme:
100tl'ye xradesten porgeden başka mousepad önermem. Bende porgenin ejderhalı mousepadi var, dokusu falan çok güzel. isterseniz 200tl'ye şu efsane mouse pad var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Steelseries daha kaliteli değil midir?

Heavy'nin fiyatları çok uçukmuş baktım şimdi.

Son düzenleme:
Steelseries daha kaliteli değil midir?
Xradesle porgeyle aralarında yok denecek kadar az fark var. Bu arada bu klasse longtengi 200TL'ye bulursanız direk alın bu dururken qck'nın yüzüne bile bakılmaz ama stok sorunu olduğu için satılmıyor bulursanız düşünmeden alabilirsiniz. Xradesle ve porge birbirlerine yakın zaten tasarımı hoşunuza gideni alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı