GameBooster JBST-GBG3030B vs Frisby Venom FC-9270G

OnurhanAtmis

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
  • GameBooster JBST-GBG3030B 600W 80+ Tempered Glass RGB
  • Frisby Venom FC-9270G 650W

Son düzenleyen: Moderatör:
Frisby fc-9235g kasam vardı. Öncelikle kesinlikle tavsiye ettiğim bir marka değildir. İçerisinde 650 watt psu olmasına rağmen, 400 watt ile çalışabilen sistemim ara ara kapanıyordu. Ve başka 650 watt psu ya geçtim hiç kapanmadı. Frisby psular kesinlikle yazdığı gibi vermiyor ve sistem için aşırı zararlı.
İkincisi kasanın içi hep alev gibiydi. Düzgün bir hava akışı yoktu. 300₺ değerinde başka bir kasaya geçtim işlemci sıcaklığım 7 derece kadar düştü.
Kısacası frisby pişmanlıktır.

Frisby fc-9235g kasam vardı. Öncelikle kesinlikle tavsiye ettiğim bir marka değildir. İçerisinde 650 watt psu olmasına rağmen, 400 watt ile çalışabilen sistemim ara ara kapanıyordu. Ve başka 650 watt psu ya geçtim hiç kapanmadı. Frisby psular kesinlikle yazdığı gibi vermiyor ve sistem için aşırı zararlı.
İkincisi kasanın içi hep alev gibiydi. Düzgün bir hava akışı yoktu. 300₺ değerinde başka bir kasaya geçtim işlemci sıcaklığım 7 derece kadar düştü.
Kısacası frisby pişmanlıktır.
Game booster nasıl ? Yada başka bu fiyata tavsiyen varmi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı