GameGaraj 3060 Ti sistemler alınır mı?

Alperen9g

Hectopat
Evet, arkadaşlar 9000 TL'ye Intel'li AMD'li olanları var aralarında 10 - 15 TL fark var.

İlk olarak ekran kartı bölümünde INNO3D 3060 Ti ile, Palit 3060 Ti Gaming arasında neden 300 TL fark var açıklarsanız sevinirim stoka gelirse pahalı olduğu için bunu alacağım :D.

Eğer az da olsa bir fark varsa işlemciyi 1 tık yükselterek bu farkı azaltabilir miyiz? Veya aynı işlevi alabilir miyiz?

10400F alacağım, hem oyunda verdiği performans AMD 5 3600'a nazaran daha iyi ve daha ucuz.

Kullanacağım monitör şu şekilde çok fazla darboğaz olur mu? Çünkü uzun bir süre sistem toplamayacağım ileride 2K monitöre geçmeyi planlıyorum fakat 6 7 ay belki de daha uzun bir süre bununla yetinmek istiyorum kalite takıntım yok oyunum aksın grafikleri berbat da olmasın darboğaz olursa biraz daha bütçeye girip 10600 alsam hala olur mu?

Ekipmanla beraber topladığım için 700 800 TL arası ekipmana gidiyor zaten yoksa 10600 çekip rahatıma bakarım fakat bu sistemi 10400 karşılar mı? @balikeat

Kullanacağım monitör: AOC 24G2U/BK 24" 1ms Full HD IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı