GameGaraj Pollux 3TN alınır mı?

opakss

Hectopat
Sistem hazır şekilde geliyor. Fazla donanım sahibi değilim. Herhangi bir sorunu olur mu? SSD değiştireceğim. Crucial BX500 480GB.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kasa ve PSU değiştirirseniz bu sistem daha iyi.
Aynı sistemi donanım arşivi Forum da sormuştum bana ssd kronik sorunlu ve PSU sorunlu patlar dediler. Bu yüzden zaten game garajdan almak istiyorum?

Aynı sistemi donanım arşivi forum da sormuştum bana SSD kronik sorunlu ve PSU sorunlu patlar dediler. Bu yüzden zaten GameGaraj'dan almak istiyorum?

Ben oraya ne yazmışım? Kasa ve PSU değiştir yazmışım zaten, ayrıca senin alacağın BX500 attığım linkteki SSD'den çok daha da iyi değil. GameGaraj PSU olarak bilinmeyen kalitesiz PSU satıyor. İşlemciler zaten aynı fakat ekran kartı çok daha iyi bir ekran kartı yani kasa ve PSU değiştirirsen VOK-GAMEHERO çok daha iyi. Ayrıca değinmek istiyorum sana sorunlu dedikleri SSD Abdullah Hacıgül'ün sürekli kendi sistem toplamalarında kullandığı bir SSD bunu söylemeleri sence de biraz manidar değil mi?

Ben oraya ne yazmışım? Kasa ve PSU değiştir yazmışım zaten, ayrıca senin alacağın BX500 attığım linkteki SSD'den çok daha da iyi değil. GameGaraj PSU olarak bilinmeyen kalitesiz PSU satıyor. İşlemciler zaten aynı fakat ekran kartı çok daha iyi bir ekran kartı yani kasa ve PSU değiştirirsen VOK-GAMEHERO çok daha iyi. Ayrıca değinmek istiyorum sana sorunlu dedikleri SSD Abdullah Hacıgül'ün sürekli kendi sistem toplamalarında kullandığı bir SSD bunu söylemeleri sence de biraz manidar değil mi?
Evet aslında doğru diyosunuz. İtopya üzerinden bu sistemi alsam hiç bir sorun yaşamam yani değil mi?

Geri
Yukarı