GameGaraj PSU'su nasıldır?

Ardarandomisim

Decapat
Makaleler
1
Merhabalar, ben 2 gun önce GameGaraj'dan bir PC sipariş ettim.
AMD Ryzen5 3500X.
INNO3D GTX 1660 Super.
Vs. vardı. GameGaraj'in PSU'su kötü diyorlar. Sizce nasıl PSU? İleride ne gibi sorunlarda karşılaşabilirim?

AMD Ryzen5 3500X.
INNO3D GTX 1660 Super.
Vs. vardı. GameGaraj'in PSU'su kötü diyorlar. Sizce nasıl PSU? İleride ne gibi sorunlarda karşılaşabilirim?
Yaşamazsın Türk pazarında çok bilinmese de sağlam bir marka

Bu konuya yazılanlara bakarsak alınabilir duruyor. Eğer PSU ile bir sorun yaşarsanız da kısa süre içinde iade, değişim yapıyorlarmış.

PSU′lar Aigo Darkflash isminde bir marka ve GameGaraj ile anlaşmalılar. Çin markası ve 80+ sertifikalı PSU′lar bunlar kötü PSU değiller ama iyi bir PSU′da değiller. GameGaraj′dan aldıysan sistemi sorun yaşatmaz bu PSU. Garantisi var zaten.

Son düzenleme:
Aigo tarafından üretilen PSU'lara markalarını basıyorlar, ne çok iyi ne çok kötü tam ortası. Sorun yaşatacağını sanmıyorum, zira Aigo yıllardır Çin'de üretim yapan bir firma ve hiç sorun yaşayan duymadım.

AMD Ryzen5 3500X.
INNO3D GTX 1660 Super.
Aigo her ne kadar çok bilinmese de Çin'de yıllardır üretim yapan bir firma. Zaten PSU ile ilgili bir sorun yaşarsanız sizinle yakından ilgilenirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı