GameGaraj slayer 5XL alınır mı?

Konatus

Kilopat
Yer
Tatooine
Daha fazla  
Arkadaşlar GameGaraj'ın yeni Laptop'u slayer 5XL'ın inceleme videosunu izledim. Her özelliği ile güzel duruyor. Hatta ben mi benzettim bilmiyorum ama tasarım olarak portların yerleri, ekran tasarımı bana bravo 15'i anımsattı. GameGaraj nasıl bir markadır? Monster-Casper gibi markalar pek önerilmiyorken GameGaraj gibi adı pek bilinmedik bir firmanın Laptop'u nasıldır? Teknik servisi nasıldır? Malzeme kalitesi nasıldır? Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar GameGaraj'ın yeni Laptop'u slayer 5XL'ın inceleme videosunu izledim. Her özelliği ile güzel duruyor. Hatta ben mi benzettim bilmiyorum ama tasarım olarak portların yerleri, ekran tasarımı bana bravo 15'i anımsattı. GameGaraj nasıl bir markadır? Monster-Casper gibi markalar pek önerilmiyorken GameGaraj gibi adı pek bilinmedik bir firmanın Laptop'u nasıldır? Teknik servisi nasıldır? Malzeme kalitesi nasıldır? Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Malzeme kalitesi iyidir MSI kasa kullanıyor zaten teknik servis hakkında bilgim yok.

Şarj konusunda ne vaat eder peki? 53.5 whrs pil var. Bu neye tekamül eder? Neye göre kıyaslamalıyım?

Tam bilmiyorum ama genellikle Gaming laptoplar 3-4 saat gidiyor düşük güç moduna alsanız 5-6 saat gidebilir ama tabii oyun oynarken düşecektir bu süreler.

Ben mühendislik öğrencisiyim. Okula gittiğimde beni idare etmesi gerek. Bundan yana ne diyorsunuz?

O konularda biraz üzebilir oda normal Gaming laptoplar şarjdan daha çok özelliğe abanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı