GameGaraj'dan Pollux 3APU alınır mı?

Saltopat

Decapat
Makaleler
10

Almak istediğim PC bu şekilde.

Sadece anakartı BIOSTAR B450MH ile değiştirip RAM'leri 8×2 yapacağım. Sizce güvenli midir bu site? Ayrıca bu PC'yi alırsam ortalama, oyunlarda kaç FPS alırım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında hazır sistem(Casper) birisi alıp salaklık etmiş biri olarak yazıyorum. BIOSTAR markasını tenzih ederek konuşuyorum bence bilindik anakartlara yönelmelisin. Benim anakartımın PCI ekspress slotu olmasına rağmen ekran kartı takamıyorum ileride bu veya böyle tip sorunlar başına çorap örmesin.

Zamanında hazır sistem(Casper) birisi alıp salaklık etmiş biri olarak yazıyorum. BIOSTAR markasını tenzih ederek konuşuyorum bence bilindik anakartlara yönelmelisin. Benim anakartımın PCI ekspress slotu olmasına rağmen ekran kartı takamıyorum ileride bu veya böyle tip sorunlar başına çorap örmesin.

Hocam ASUS'un anakartını eklettirmem için 600 lira vermem gerekiyor ama bütçem bu kadar. Hem bunu alırsam ileride yani tekrar bütçe ayırdıgım zaman yeni bir anakart alırım.
Anakartı Asus yapmalısınız bence, anakart önemli sonuçta.

O kadar bütçem Yok hocam maalesef.

Alınır bende Ryzen 5 3400g li sistem kullanıyorum üstelik single channel 16x1 şeklinde rekabetçi oyunlarda yani cs valorant gibi oyularda gayet memnunum tavsiye ederim.100+FPS alırsınız.

X2
Toplam: 3294TL.

Almak istediğim PC bu şekilde.

Sadece anakartı BIOSTAR B450MH ile değiştirip RAM'leri 8×2 yapacağım. Sizce güvenli midir bu site? Ayrıca bu PC'yi alırsam ortalama, oyunlarda kaç FPS alırım? Şimdiden teşekkürler.
Elbette güvenilirdir alabilirsiniz. Buyurun test videosu;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
X2
Toplam: 3294TL.
Kasa, Zalman N2 yapılıp güç kaynağı da Aerocool VX 400w yapılırsa bunu da alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı