Gameguard açıldığında sistem mavi ekran veriyor

• Konuyu başlatan mbsy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 770

mbsy

Femtopat
Daha fazla  
Counter-Strike 1.6 da maç atabilmek için Gameguard isimli anticheat programını kullanmak gerekiyor.
Fakat ne zaman Gameguard'ı açarsam dakikalar içinde mavi ekran veriyor.

Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım bak gereksizce yerlerden konu açtın raporladım seni. Dump dosyası vermezsen gereksizden raporlarım yine.
Ayrıyetten önceden konu açmışsın. Niye oradan devam etmedin?

Son düzenleme:
Arkadaşım bak gereksizce yerlerden konu açtın raporladım seni. Dump dosyası vermezsen gereksizden raporlarım yine.
Arkadaşım sorunu daha önceden de çözümlenmiş olabileceğini düşünüp hızlıca sonuca ulaşmak istiyorum. Doğal olarak bunda da yanlış bişey görmüyorum. Gereksiz agresif cümleler kuruyorsun, önce uslubunu düzeltmeni öneriyorum sana.

Dump dosyası oluşmuyor bilgisayarımda bu yüzden eski konulara bakıp çözümlenmişse kendimce cevap arıyorum.

C:\Windows\Minidump klasörünü bulamazsanız ayarlarınız kapalı olabilir. Sistem - Sistem Özellikleri - Gelişmiş Ayarlar - Başlangıç ve Kurtarma altından etkinleştirin ve CCleaner gibi programları devredışı bırakın. Otomatik siliyor olabilirsiniz.

n etkinleştirin ve C

C:\Windows\Minidump klasörünü bulamazsanız ayarlarınız kapalı olabilir. Sistem - Sistem Özellikleri - Gelişmiş Ayarlar - Başlangıç ve Kurtarma altından etkinleştirin ve CCleaner gibi programları devredışı bırakın. Otomatik siliyor olabilirsiniz.
CCleaner ı sildim, tekrar mavi ekran hatası aldım fakat minidump klasörü yine boş geliyor.
Sistem ayarlarından gelişmiş sistem ayarlarında MEMORY.dmp olarak da yaptım fakat bir türlü minidump oluşmuyor.
Selam, pc ye format attıktan sonra bu dump dosyasını oluşturdu.
Yardımcı olabilir misin ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı