GameLoop çalışmıyor

Dr.Aequitas

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
GameLoop kurdum, PUBG yüklemek için yükle düğmesine basıyorum, %0, 0 şeklinde bir ibare beliriyor altta, sonra ekranın sağ alt köşesinde anti-cheat vs bir şeyler yazan bir şey çıkıp kayboluyor, Turbo aow motoru açılıp aynı anda kapanıyor ve GameLoop arayüzünde yükleme başarısız oldu hatası çıkıyor.
Antivirüsten kaynaklı olabilir mi diye GameLoop'u kaldırıp antivirüsü devre dışı bırakıp tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı.
GameLoop'u sorunsuz kullanabilen var mı? Turbo aow motorunu hiçbir şekilde çalıştırmıyor, aksi gibi bir hata mesajı falan da vermiyor, nerede sorun var anlasam diyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhabalar. Ben "Resimli Anlatım".
Öncelikle GameLoop ayarlarına bakalım.
GameLoop uygulamasına verdiğiniz "RAM" 2GB boyutundan küçükse ayarları
resimdeki gibi yapınız.

Screenshot_1.png

Değişen bir şey olmaz ise söyleyin, mesajımı güncelleyip sorununuzu çözmeye çalışacağım.

Merhabalar. Ben "Resimli Anlatım".
Öncelikle GameLoop ayarlarına bakalım.
GameLoop uygulamasına verdiğiniz "RAM" 2GB boyutundan küçükse ayarları
resimdeki gibi yapınız.

Eki Görüntüle 702793

Değişen bir şey olmaz ise söyleyin, mesajımı güncelleyip sorununuzu çözmeye çalışacağım.
1602762360169.png

Ayarları dediğiniz gibi yaptım ancak değişen bir şey olmadı malesef.

Sanal bellek kurup oraya kurun.
Ne demek istediğinizi daha detaylı anlatabilir misiniz? Bunun nasıl yapıldığı ile ilgili bir fikrim/bilgim yok.
Turbo aow motoru ekrana geliyor, ortasında oyun kuruluyor %5 gibi bir şeyler yazıyor ve kapanıyor. Muhtemelen 200ms civarı sürüyor bu. Açıldığı ile kapandığı bir oluyor neredeyse. Yazan yazıları görebilmek için üç dört defa denemem gerekti.

Eki Görüntüle 702808
Ayarları dediğiniz gibi yaptım ancak değişen bir şey olmadı maalesef.

Ne demek istediğinizi daha detaylı anlatabilir misiniz? Bunun nasıl yapıldığı ile ilgili bir fikrim/bilgim yok.
Turbo aow motoru ekrana geliyor, ortasında oyun kuruluyor %5 gibi bir şeyler yazıyor ve kapanıyor. Muhtemelen 200MS civarı sürüyor bu. Açıldığı ile kapandığı bir oluyor neredeyse. Yazan yazıları görebilmek için üç dört defa denemem gerekti.

Oyun doyaları eksik olabilir olanağından yeni bir SSD yani ayrılmış bellek kurup emülatörü tekrar oraya kurun bende o SD oluştrmayı unuttum çünkü 1 sene oldu yapalı.

Oyun doyaları eksik olabilir olanağından yeni bir SSD yani ayrılmış bellek kurup emülatörü tekrar oraya kurun bende o SD oluştrmayı unuttum çünkü 1 sene oldu yapalı.
Ben aynı şeylerden bahsettiğimizi düşünmüyorum. Gameloop'ta SD oluşturma diye bir şey yok. SSD dediğiniz şey bir tür sabit disktir, bellek değildir. Ayrılmış bellek dediğiniz şey de bildiğim kadarıyla düşük bellekli ekran kartı olan dizüstü bilgisayarların sistem belleğini ekran kartına ayırmasıdır. Bu sorunun çözümü için bilginiz varsa yardımcı olun, ama yoksa fikir beyan etmeyin lütfen.
Yok mu yardımcı olacak kimse?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı