GameLoop PUBG Mobile yüklenirken %42'de takılıyor

gökayutkucann

Femtopat
GameLoop PUBG Mobile yüklenirken %42 de takılıyor.
Oyun daha yüklenmeden oyun açılıyor ve %98 de kalıp hata kodu 1 veriyor.
Sil yükle yaptım düzelmedi Denetim Masası'ndan kaldır deyince tamir yeri çıkıyor onu da yaptım hala düzelmiyor.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    480,1 KB · Görüntüleme: 41
  • unknown.png
    unknown.png
    48,6 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
GameLoop PUBG Mobile yüklenirken %42 de takılıyor.
Oyun daha yüklenmeden oyun açılıyor ve %98 de kalıp hata kodu 1 veriyor.
Sil yükle yaptım düzelmedi Denetim Masası'ndan kaldır deyince tamir yeri çıkıyor onu da yaptım hala düzelmiyor.

Hocam kullandığınız bir virus programı varsa devre dışı bırakın ondan sonra aktif edin gameeloopun kendi sitesinden indirdiniz değil mi?

Silip tekrar kur yüklenecektir.

Hala aynı.
Başka bir oyun daha indirmeye çalıştım ve onda da aynısı oldu. ben W7 kullanıyordum normalde ve W8.1'e geçtim. daha her şey tam değil galiba, eksik bir şey var galiba. böyle yapıyor. W8.1'i yükledik, sadece Driver Booster'dan bir şey yükledik o kadar. Başka bir şey yapmadık. Başka bir şey yapmam gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala aynı.
Başka bir oyun daha indirmeye çalıştım ve onda da aynısı oldu. Ben W7 kullanıyordum normalde ve W8.1'e geçtim. Daha her şey tam değil galiba, eksik bir şey var galiba. Böyle yapıyor. W8.1'i yükledik, sadece Driver Booster'dan bir şey yükledik o kadar. Başka bir şey yapmadık. Başka bir şey yapmam gerekiyor mu?

Driver Booster gibi programları kullanmanı tavsiye etmem Technopat YouTube kanalında formattan sonra yapılacaklar var oradan driverlarinizi güncelleyin.

Geri
Yukarı