GameLoop PUBG Mobile'de grafikler kötü

Griffithc

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni PUBG Mobile indirdim bilgisayara. Fakat bu kadar kötü grafik olmamalı bence.

Ayarlardan yükseltmeyi denedim olmadı maalesef.
Sistem özellikleri Gigabyte RX6600 i312. nesil 16 GB RAM.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (104).png
    Ekran Görüntüsü (104).png
    2,1 MB · Görüntüleme: 69
Arkadaşlar yeni PUBG Mobile indirdim bilgisayara. Fakat bu kadar kötü grafik olmamalı bence.

Optimizasyon sıkıntılı bu oyunda emülatör olduğundan. Açıkçası benimki de kötü ama pikselleşme sorunu var sanırsam emülatör olduğundan kaynaklanıyor. Çözümü yok gibi maalesef. Kaynak grafik paketler varsa onları indir bir tık daha düzelir.

Son düzenleme:
Attığı görselde çözünürlük gayet iyi görünüyor ve grafik kalitesi de normal.

Optimizasyon sıkıntılı bu oyunda emülatör olduğundan. Açıkçası benimki de kötü ama pikselleşme sorunu var sanırsam emülatör olduğundan kaynaklanıyor. Çözümü yok gibi maalesef. Kaynak grafik paketler varsa onları indir bir tık daha düzelir.

Şimdi bir maça girdim asla ayar yok bana kolay bir ayar söyler misiniz?

Aynı bilgisiyar özelliklerine sahibiz ama seninki S3 mini gibi gözüküyor. Ben oynamıyorum ama kardeşim HDR da kasmadan oynuyor. HD paket indirmeyi ve emülatör ayarlarında varsa kısıtlamaları yükseltin.

Şimdi bir maça girdim asla ayar yok bana kolay bir ayar söyler misiniz?
Youtube üzerinden bulabilirsin. Burdan anlatmak zor olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı