Gamemar.com güvenilir mi?

Aynı gün içerisinde göndereceklerini söyledikleri ürünü göndermediler. Varış şubesi doluluğundan dolayı diye bir yalan attılar. Varış şubesi doluluğu nedir. On gün sonra demeye başladılar. Ellerinde olmayan ürünü ürettirip gönderecekleri muhtemelen var diye sattılar. İptal ettim. Güvenmiyorum o firmaya.
Merhaba, ben Gamemar.com dan İrem. Müşterilerimize ben yardımcı olmaktayım. Sipariş numarası veya isim soyisim bilgisi paylaşabilirseniz yaşadığınız problem hakkında yardımcı olmak isteriz. Stoklu çalışmaktayız ve siparişlerin aynı gün kargoya verilmesi konusunda büyük özen göstermekteyiz. Siparişler aynı gün hazırlanarak kargo firmasına teslim edilmektedir. Pandemi sürecinde kargo firmalarında yaşanan platform ve şube kota doluluğu nedeniyle ürünlerin çıkışı bazen aynı gün sağlanamayabiliyor. Biz de bu durumlarda müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz.

Son düzenleme:
Merhaba, ben Gamemar.com dan İrem. Müşterilerimize ben yardımcı olmaktayım. Sipariş numarası veya isim soyisim bilgisi paylaşabilirseniz yaşadığınız problem hakkında yardımcı olmak isteriz. Stoklu çalışmaktayız ve siparişlerin aynı gün kargoya verilmesi konusunda büyük özen göstermekteyiz. Siparişler aynı gün hazırlanarak kargo firmasına teslim edilmektedir. Pandemi sürecinde kargo firmalarında yaşanan platform ve şube kota doluluğu nedeniyle ürünlerin çıkışı bazen aynı gün sağlanamayabiliyor. Biz de bu durumlarda müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz.
Bilgilendirilmedim. Benim varış şubemin doluluğunu siz bilemezsiniz dolu dediğiniz şube ertesi gün iptalin ardından başka yerden aldığım koltuğu teslim etti. Teknobiyotikten başka marka koltuk aldım bile zaten. Yardımlık bir durum yok. Ürün sayfasına altına yorum yazınca aramadınız. Burada kalabalık bir kesim okuyunca mı müşteri hizmeti vermeye niyetlendiniz. Size kolay gelsin.

Merhabalar, ben daha önce GAMEMAR-XDrive OYUNCU Koltuk ve Masa Hesaplı Oyuncu Ekipman Ürünüdür.
Ürün alışverişi yaptım aynı gün kargom yola çıktı ve sorunsuz elime ulaştı. Müşteri hizmetleri gayet kibar ve ilgililer. Ürünüm yola çıkmadan önce ve çıktıktan sonra hemen telefon açtılar. Bu benim ilk alışverişim değil daha önce 1 defa daha alışveriş yaptım oyuncu klavyesi almıştım. Ürün hatalı çıksa da sorunsuz iade alıyorlar.

Son düzenleme:
Pazar günü akşam crucial ram sipariş ettim. Pazartesi günü tedarik sürecinde yazıyordu. Wp üzerinden mesaj attım, salı günü kargoya verileceği söylendi. Pazartesi günü 5 ten sonra kargoya verilmişti. Ürün sorunsuz elime ulaştı ama henüz test etmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı