Gamenote H2016D bilgisayarda az ses veriyor

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
Bugün aldığım kulaklığın sesi biraz az geldi ve biraz ses derin geliyormuş gibi hissettim. Sonra aynı şarkıyı hem bilgisayardan hem telefondan test ettim. Kulaklığı telefona taktığımda telefondan hem daha yüksek ses aldım hem de daha net aldım. Arkadaki bütün sesler daha net ve yakın geliyordu. Bilgisayardaki gibi derin gelmiyordu. Bunu nasıl çözebilirim? Kulaklığımın modeli: H2016D Gamenote.

Anakartım: Gigabyte H81M-S2PV.

Son düzenleme:
Hocam bende bu kulaklığı almıştım fakat rezalet ötesi bir kulaklık çıktı oysaki herkes F/P diyip duruyordu bir sürü kişi öneriyordu onlara güvenerek aldım fakat çok pişman oldum aldığımdan 3-4 gün sonra hyperx cloud stinger aldım şuan memnunum o kulaklıkta evde boş boş duruyor boşuna para verdim.Keşke.almasaydın ben ne kadar ayar yapmaya çalışsamda olmadı 7.1 i berbat,sesi çok az veriyor,sesler aşırı boğuk,derin yani tabiri caizse çok kötü kulaklık üzüldüm senin adinada geçmiş olsun :/ yapabileceğin tek şey iade edebiliyosan iade etmek.Ben sana yeni kulaklık önerisi yaparım

Hocam bende bu kulaklığı almıştım fakat rezalet ötesi bir kulaklık çıktı oysaki herkes F/P diyip duruyordu bir sürü kişi öneriyordu onlara güvenerek aldım fakat çok pişman oldum aldığımdan 3-4 gün sonra hyperx cloud stinger aldım şuan memnunum o kulaklıkta evde boş boş duruyor boşuna para verdim.Keşke.almasaydın ben ne kadar ayar yapmaya çalışsamda olmadı 7.1 i berbat,sesi çok az veriyor,sesler aşırı boğuk,derin yani tabiri caizse çok kötü kulaklık üzüldüm senin adinada geçmiş olsun :/ yapabileceğin tek şey iade edebiliyosan iade etmek.Ben sana yeni kulaklık önerisi yaparım
Hp h160g kulaklığını önerir misiniz?

Hocam bende bu kulaklığı almıştım fakat rezalet ötesi bir kulaklık çıktı oysaki herkes F/P deyip duruyordu bir sürü kişi öneriyordu onlara güvenerek aldım fakat çok pişman oldum aldığımdan 3-4 gün sonra HyperX Cloud Stinger aldım şu an memnunum o kulaklıkta evde boş boş duruyor boşuna para verdim. Keşke. Almasaydın ben ne kadar ayar yapmaya çalışsamda olmadı 7.1'i berbat, sesi çok az veriyor, sesler aşırı boğuk, derin yani tabiri caizse çok kötü kulaklık üzüldüm senin adinada geçmiş olsun :/ yapabileceğin tek şey iade edebiliyorsan iade etmek. Ben sana yeni kulaklık önerisi yaparım.

Hocam galiba zaten H2016D de 7.1 desteği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı