GameNote H2016D vs Sharkoon Rush ER3

Bütçe
200

TRISTE

Decapat
Daha fazla  
İkisini de araştırdım şu an baktığım kadarıyla aralarında 100 lira kadar fark var. Sharkoon bayağı ucuzlamış Gamenote'un aksine, sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen bir arkadaş Sharkoon hakkında duyduğu şikayetlerden dolayı almaktan vazgeçtim demişti. Bütçenizi çok zorlamayacaksanız Sharkoon tercih etmeyin derim.

Ben de aynı fiyat bandında günlerdir araştırıyorum kulaklıkları.
GXT 433 Pylo almaya karar verdim ve 140 TL'ye siparişimi verdim.
Sharkoon çok küçük duruyor diye almadım, incelemelerde de küçük olduğundan bahsediliyor.
GameNote da bence forum tarafından fazla hypelandı, Fazladan 100 TL'lik bir performansı yoktur diye düşündüm.
Geçen bir arkadaş Sharkoon hakkında duyduğu şikayetlerden dolayı almaktan vazgeçtim demişti. Bütçenizi çok zorlamayacaksanız Sharkoon tercih etmeyin derim.
Benim sanırım o. :D Kulaklık küçük demişler genellikle, ayrıca son seste bile az ses geliyor diyenler var.

Bende Sharkoon rush er 30 var 3 değil 30 var çok memnunum arkadaş Gamenote H2016D aldı benimkine göre bayağı kötü tasarım olarak falan. Kesinlikle Sharkoon o yüzden.

Aynı fiyattayken bile karşılaştırılan 2 kulaklık arasına 100 lira girmiş olmasına rağmen H2016D daha mı iyi duruyor.

Geri
Yukarı