Gamenote H2230D alınır mı?

• Konuyu başlatan msn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 284
Bütçe
500-600

msn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Düsseldorf
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Normalde 2002D alacaktım fakat hardcore bir oyuncu olmadığım için bir kulaklığa o kadar para vermek gereksiz geldi. Bu bütçede farklı önerileriniz varsa bekliyorum.
Kulaklık linki:

Ben kullanıyorum biraz kulağı acıtıyor onun dışında iyi memnunum.
Mikrofonu rezalet diyenler var. Sadece arkadaşlarımla Discord üzerinden konuşuyorum üzer mi? Bir de bilgisayar başında 2-3 saatten fazla kalmıyorum, acıtma yapar mı?

Mikrofonu rezalet diyenler var. Sadece arkadaşlarımla Discord üzerinden konuşuyorum üzer mi? Bir de bilgisayar başında 2-3 saatten fazla kalmıyorum, acıtma yapar mı?

Arkadaşın ne dediğini duyar diye tahmin ediyorum ben mikrofonunu test edemedim maalesef ama kullanan kişiler sorun olmaz diyorlar. 2-3 saat çok sorun olmaz ciddi oranda acıtmıyor zaten sadece rahatsız ediyor.

Arkadaşın ne dediğini duyar diye tahmin ediyorum ben mikrofonunu test edemedim maalesef ama kullanan kişiler sorun olmaz diyorlar. 2-3 saat çok sorun olmaz ciddi oranda acıtmıyor zaten sadece rahatsız ediyor.

Tamamdır. Teşekkür ederim.

Ayrı olarak sorayım. 400 lira fazla verip H2002D almaya değer mi? Çok arada kaldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı