Gamenote KB435L iade edilmeli mi?

Yer
PSU
Arkadaşlar merhaba. 2 3 gün önce GameGaraj'da indirimde olan Gamenote KB435L klavyesini satın aldım. Kullanıcı görüşlerim olarak şu an bu kısa süre zarfında pek bir şey söyleyemeyeceğim ama şu anda memnunum gibi. 200TL'ye aldım ki bir mekanik klavye için Türkiye piyasasında uygun bir fiyat. Ayriyeten Gamepower'dan nedense daha iyi hissettirdiğini söyleyebilirim :) Her şey iyi güzel aklıma takılan soru şu ileride sorun yaşatır mı? Tuşlarda algılamama vs... Gamenote ürünlerini benden daha uzun süre deneyimlemiş arkadaşlar da yazabilirlerse sevinirim. Ona göre iade süresi içinde karar vereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 2 3 gün önce GameGaraj'da indirimde olan Gamenote KB435L klavyesini satın aldım. Kullanıcı görüşlerim olarak şu an bu kısa süre zarfında pek bir şey söyleyemeyeceğim ama şu anda memnunum gibi. 200TL'ye aldım ki bir mekanik klavye için Türkiye piyasasında uygun bir fiyat. Ayriyeten Gamepower'dan nedense daha iyi hissettirdiğini söyleyebilirim :) her şey iyi güzel aklıma takılan soru şu ileride sorun yaşatır mı? Tuşlarda algılamama vs... Gamenote ürünlerini benden daha uzun süre deneyimlemiş arkadaşlar da yazabilirlerse sevinirim. Ona göre iade süresi içinde karar vereyim.

Bence Rampage Gamepower gibi ürünlere nazaran daha kaliteli olduğun için daha fazla dayanır. Çünkü malzeme kalitesi gerçekten çok iyi fiyatına göre. Zaten bozulsa bile garantiye gönderebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı