Gamenote MS814 vs Katar Pro vs Harpoon Pro

429681

Centipat
Elimin uzunluğu 18, genişliği 10 santimetre. Fareyi claw grip şeklinde tutuyorum. Almayı düşündüğüm üç fare vardı. Katar Pro, Harpoon Pro ve MS814. Katar Pro ve Harpoon Pro'da PWM3327 sensör kullanılırken MS814'de PWM3325 kullanılıyor. Yabancı bir forumda gördüğüm üzere ikisi çok yakın sensörlermiş. Bu iki sensörün farkı nedir?

MS814 kupon ile 90 TL, Katar Pro 160 TL, Harpoon Pro ise 210 TL. Aralarında oran olarak büyük bir fiyat farkı var. Peki bu fiyat farkı değer mi?

Ayrıca boyut olarak MS814 daha büyük ve bu benim için bir artı.

Şu an kullandığım mouse bu ve elime küçük geliyor. Orta tuşu bozuldu ve bazen takılıyor.

200 TL'ye daha iyi mouse varsa önerirseniz sevinirim. Logitech MX518 önermeyin çünkü tutuş şeklime uygun değil ve tasarımını beğenmiyorum.

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam, 3360 varmış. Harpoon ve Katar Pro'dan daha mantıklı. Peki 3325 ile 3327 arasındaki fark hakkında bilginiz var mı?

Teşekkürler hocam, 3360 varmış. Harpoon ve Katar Pro'dan daha mantıklı. Peki 3325 ile 3327 arasındaki fark hakkında bilginiz var mı?

O fare palm grip için uygun claw grip için bu tarz bir fare alman çok daha iyi olacaktır.

O fare palm grip için uygun claw grip için bu tarz bir fare alman çok daha iyi olacaktır.
Hocam mesajınızı görmeden sipariş etmiştim, palm olması kötü oldu. İptal edeceğim, çok teşekkürler. Peki o attığınız yerine Katar Pro daha mantıklı değil mi? Sensörleri aynı çünkü de. Ve hocam MS814 claw tutulamaz mı?

Son düzenleme:
Hocam mesajınızı görmeden sipariş etmiştim, palm olması kötü oldu. İptal edeceğim, çok teşekkürler. Peki o attığınız yerine Katar Pro daha mantıklı değil mi? Sensörleri aynı çünkü de. Ve hocam MS814 claw tutulamaz mı?

MS814 claw olarak tutulabilir ama donanım olarak işinizi göreceğini sanmıyorum başlangıç seviyesi bir fare alacaksanız minimum PMW3327 sensörü ya da üstü olması gerekiyor yoksa oyunda takılma gibi sorunlar yaşıyabilirisiniz.

Geri
Yukarı