Gameon 24" GPPS24180IPS 0.5ms 180Hz alınır mı?

Bütçe
3000-4000

Çetin_02

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
GAMEON 24" GOPS24180IPS 0.5ms 180Hz
Arkadaşlar merhaba 2 iki gün onca hayalini kurduğum bilgisayari aldim. Ama monitörüm olmadığı için televizyon kullanıyorum. Televizyon eski 32 inç 34Hz de calisyor. Benim bütçem de fazla değil 3-4K Sinerji de 3700TL'ye bu monitörü buldum. Özellikler bana göre güzel gozukuyor. Yani genelde Valorant CS2 ve Rainbow Six oynuyorum. Sizce alınır mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Alınmaz.
Bütçe çıkarsa;

Arkadaşlar merhaba 2 iki gün onca hayalini kurduğum bilgisayari aldim. Ama monitörüm olmadığı için televizyon kullanıyorum. Televizyon eski 32 inç 34Hz de calisyor. Benim bütçem de fazla değil 3-4K Sinerji de 3700TL'ye bu monitörü buldum. Özellikler bana göre güzel gozukuyor. Yani genelde Valorant CS2 ve Rainbow Six oynuyorum. Sizce alınır mı? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Alınmaz nedeni bir markanın teknik servisi olması o markayı iyi yapmaz. Ürün bozulup 1-2 ay teknis serviste sürünmektense biraz daha üstüne koyup sorun çıkartmayacak bir ürün alırım.

Fason üretim diye biliyorum bu markayı sorun yaşama ihtimalin yüksek.

Pek anlamıyorum bu konulardan.

Alınmaz.
Bütçe çıkarsa;

Bütçe yi zorlayamıyorum maalesef lütfen bütçeme uygun öneride bulunur musunuz şimdiden çok teşekkürler.

Pek anlamıyorum bu konulardan.

Bütçe yi zorlayamıyorum maalesef lütfen bütçeme uygun öneride bulunur musunuz şimdiden çok teşekkürler.
Üstteki arkadaşın attığı monitörler yeni indirimdeydi 3800 civarıydı indirim beklersen yine denk getirebilirsin, beklemem dersen bunlara bakabilirsin.

VA düşünürsen.

Geri
Yukarı